Розвиток альтернативних джерел енергії на Старокостянтинівщині

Розвиток альтернативних джерел енергії на Старокостянтинівщині

16 серпня 2018 року / 635 переглядів

Розвиток альтернативних джерел енергії, таких як сонце, вода, повітря, є головним світовим трендом майбутнього. Зростаючий інтерес до них викликаний екологічним міркуванням, з одного боку, і обмеженістю традиційних паливно-енергетичних ресурсів – з іншого. Крім того, інвестиції в альтернативну енергетику є перспективним напрямком вкладення капіталу, який при грамотному підході може принести істотний прибуток.

2015 рік започаткував розвиток альтернативної енергетики на Старокостянтинівщині. За останні декілька років вдалося реалізувати ряд успішних проектів у цьому напрямку.

ТОВ "РесурсЕкоЕнерго" побудовано малі ГЕС на річці Случ у селах Самчики та Губин, інвестовано понад 10,0 млн.грн.

Налагоджена плідна співпраця із зовнішньоекономічною асоціацією "Новосвіт". Першим проектом підприємства на теренах нашого району стало будівництво у 2015 році сонячної електростанції потужністю 149,5 кВт та мікро ГЕС у селі Коржівка.

З 15 червня цього року введено в експлуатацію та розпочато виробництво електроенергії на Вишнопільській сонячній електростанції потужністю 1,8 МВт. На земельній ділянці площею 3,5 га розміщено 7700 фотоелектричних модулів. 65 інверторів перетворюють сонячну енергію в електричну, щоденно виробляється близько 13,0 тис.кВт електроенергії. Щорічно станція генеруватиме близько 2 млн.кВт електроенергії.

Ведуться будівельні роботи сонячної станції потужністю 850 КВт у селі Северини. Уже у вересні об’єкт планується ввести в експлуатацію. У 2019 році розпочнеться будівництво сонячної електростанції потужністю 1,9 МВт у селі Писарівка.

Інвестиції ЗЕА "Новосвіт" на реалізацію усіх проектів відновлювальної енергетики на території району становлять близько 150 млн.грн.

Подальший розвиток альтернативної енергетики сприятиме залученню інвестицій в економіку району, збільшенню надходжень до бюджету та створенню нових робочих місць.

Відділ економічного розвитку, промисловості та інфраструктури райдержадміністрації

Пошук
До уваги громадян
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Жовтень 2018    
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Погода