Перші 100 тисяч тонн зерна в районі

Перші 100 тисяч тонн зерна в районі

8 серпня 2018 року / 273 переглядів

Незважаючи на несприятливі погодні умови, що склалися в липні 2018 року, хліборобами Старокостянтинівщини станом на 8 серпня намолочено понад 100 тисяч тонн зерна нового врожаю, при середній урожайності 53,5 ц/га.

Найвищий показник по району у фермерському господарстві «Династія» с.Йосипівка, яке отримує з кожного гектара ранніх зернових та зернобобових культур по 73,5 центнерів. ТОВ «Агро ОРМС» с.Яремичі, СТОВ «Заслуч» с.Сахнівці, ФГ «Віоріка» с.Зеленці, ТОВ «Нью Агро Поділля» с.В.Мацевичі, ТОВ «Агро Стар 2006» с.Сербинівка отримують на круг понад 60 центнерів зерна. Всього за підсумками збиральних робіт агроформуваннями всіх форм власності обмолочено 80% ранніх зернових та зернобобових культур.

Ще вищих показників досягають сільськогосподарські підприємства району у вирощуванні озимої пшениці, адже з кожного гектара отримують понад 60 центнерів, а ФГ «Династія» с.Йосипівка та ТОВ «Агро ОРМС» с.Яремичі досягли результату по 82 ц/га.

Найвищу урожайність гороху в районі досягнуто у ФГ «Династія» с.Йосипівка, яка становить 55 ц/га, у ФГ «Петреченко і К» с.Ст.Остропіль, ФГ «Верховина» с.Верхняки, ФГ «Власник» с.Миролюбне – понад 40 ц/га.

ТОВ «Агро Регіон Любар» отримало найвищу урожайність ярого ячменю в районі, по 61 центнеру на круг.

Фермерському господарству «Верховина» с.Верхняки вдалося досягти найвищої в районі урожайності озимого ріпаку, по 42,4 центнери з кожного гектара.

Поряд із збиральними роботами агроформування району займаються підготовкою ґрунту під посів озимих культур урожаю наступного року. Кілька сільгосппідприємств району вже розпочали посів озимого ріпаку.

Управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Березень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Погода