Жнива у розпалі

Жнива у розпалі

3 серпня 2018 року / 320 переглядів

На ланах району станом на 03.08.2018 року ранніх зернові та зернобобові культури скошено та обмолочено на площі 12800 га (53%), намолочено 70956 тонн зерна, при середній урожайності 55,4 цнт/га. Завершено обмолот озимого ячменю та озимого ріпаку. Активними темпами проводиться збирання озимої пшениці, якої обмолочено 10170 га (78%), намолочено 60003 тонн, урожайність - 59 цнт/га; гороху обмолочено 840 га (58%), намолочено 2688 тонн, урожайність - 32 цнт/га. Також набирає обертів обмолот ярого ячменю, ярої пшениці, вівса та жита.

За дорученням Директора Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Омелянюка О.Т. спеціалісти Департаменту завітали до нашого району для ознайомлення з ходом жнивної компанії. Було здійснено об’їзд агроформувань району, уточнено інформацію по обмолоту ранніх зернових культур, забезпеченості зернозбиральною технікою та виплаті орендної плати за паї.

Слід відмітити, що незважаючи на складні погодні умови аграріями Старокостянтинівщини досягнуто вагомих результатів у виробництві зерна: на даний час намолочено найбільше зерна серед районів області та середня урожайність ранніх зернових культур вища середньобласного показника. Тож можемо сподіватися, що урожайність та валовий збір 2018 року будуть не нижчі, ніж у минулому році.

Управління агропромислового розвитку екології та природних ресурсів районної державної адміністрації

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Березень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Погода