Завершила роботу сімнадцята сесія Старокостянтинівської районної ради

Завершила роботу сімнадцята сесія Старокостянтинівської районної ради

27 липня 2018 року / 324 переглядів

26 липня відбулось пленарне засідання сімнадцятої чергової сесії Старокостянтинівської районної ради, у якому взяв участь голова районної державної адміністрації Сергій Фесун.

На порядку денному засідання сесії розглянуто наступні питання:

 1. Про депутатські запити.
 2. Про присвоєння звання "Почесний громадянин Старокостянтинівського району".
 3. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.
 4. Про районну програму надання соціальних послуг центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на 2018-2022 роки.
 5. Про районну цільову соціальну програму "Молодь Старокостянтинівщини" на 2018-2020 роки.
 6. Про програму надання безоплатної правової допомоги населенню Старокостянтинівського району Хмельницької області на 2018-2020 роки.
 7. Про програму формування страхового фонду документації Старокостянтинівського району Хмельницької області на 2018-2021 роки.
 8. Про внесення доповнень до програми підтримки та виконання заходів з мобілізації, призовів до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2018-2020 роки.
 9. Про хід виконання районної програми правової освіти населення на 2016-2020 роки.
 10. Про хід виконання районної програми протидії захворюванню на туберкульоз у Старокостянтинівському районі на 2017-2019 роки.
 11. Про призначення директора комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області.
 12. Про реорганізацію Баглаївської загальноосвітньої школи І ступеня Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області шляхом приєднання до Лажівської загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області.
 13. Про перейменування Лажівської загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів Старокостянтинівської районної ради та затвердження її статуту в новій редакції
 14. Про затвердження статуту комунального некомерційного підприємства "Старокостянтинівський центр первинної медико-санітарної допомоги" Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області у новій редакції
 15. Про внесення змін до рішення шістнадцятої сесії Старокостянтинівської районної ради від 17.05.2018 року №13 "Про реорганізацію Комунального закладу "Старокостянтинівський центр первинної медико-санітарної допомоги" Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області шляхом перетворення у Комунальне некомерційне підприємство "Старокостянтинівський центр первинної медико-санітарної допомоги" Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області".
 16. Про направлення депутатських запитів.
 17. Різне.

У ході роботи депутати схвалили зміни до головного фінансового документу району. Змінами передбачено кошти на забезпечення діяльності закладів освіти, охорони здоров'я, культури, соціального захисту тощо.

Депутатами районної ради затверджено чотири районних програми – про надання безоплатної правової допомоги населенню Старокостянтинівського району Хмельницької області на 2018-2020 роки, районної цільової соціальної програми "Молодь Старокостянтинівщини" на 2018-2020 роки, програми формування страхового фонду документації Старокостянтинівського району Хмельницької області на 2018-2021 роки та районної програми надання соціальних послуг центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на 2018-2022 роки.

Також прийнято рішення про затвердження проекту землеустрою щодо зміни меж населеного пункту с.Громівка та с.Писарівка Огіївської сільської ради, про надання дозволу на списання аварійного приміщення пологового будинку Старокостянтинівської центральної районної лікарні.

За підсумками роботи сімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання прийнято відповідні рішення.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Березень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Погода