Виїзний прийом громадян у Стецьківській сільській раді

Виїзний прийом громадян у Стецьківській сільській раді

26 липня 2018 року / 243 переглядів

25 липня заступник голови районної державної адміністрації Людмила Гнатюк, спільно із начальником управління соціального захисту населення Любов'ю Бондар, здійснила виїзний прийом громадян у Стецьківській сільській раді.

Звертались громадяни до Людмили Григорівни з питаннями щодо надання субсидій, закупівельної ціни на молоко, оформлення паїв, підписання декларацій із лікарями. Усі звернення та пропозиції жителів Стецьківської сільської ради Людмила Гнатюк взяла під особистий контроль, пообіцявши вивчити усі питання і допомогти у їх вирішенні.

У рамках робочого візиту заступник голови районної державної адміністрації відвідала Стецьківський НВК де ознайомилась з підготовкою до нового навчального року та проведенням поточних ремонтів.

Людмила Гнатюк відвідала ФАПи у с.Стецьки та с.Кучівка, поспілкувався із медичними працівниками щодо забезпечення лікарськими засобами, готовністю закладів до надання медичної допомоги та виконанням урядової програми "Доступні ліки".

Також, заступник голови районної державної адміністрації ознайомилась із роботою соціального працівника, який обслуговує 12 громадян, відвідала будинок культури та бібліотеку.

Під час робочої зустрічі із секретарем сільської ради Людмилою Красноголовець обговорено питання забезпечення роботи водогону у с.Стецьки, до якого наразі підключено 60 домогосподарств та школа, вирішення питання щодо нового приміщення під ФАП у с.Стецьки, дотримання належного благоустрою у населених пунктах, соціально-економічний розвиток підлеглої території та стан виконання пріоритетних завдань на 2018 рік.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Березень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Погода