Сергій Фесун: міцна економіка – запорука стабільного розвитку Старокостянтинівщини

Сергій Фесун: міцна економіка – запорука стабільного розвитку Старокостянтинівщини

23 липня 2018 року / 402 переглядів

23 липня голова районної державної адміністрації Сергій Фесун провів розширене засідання колегії райдержадміністрації.

Під час засідання колегії розглянуто питання "Про підсумки соціально-економічного розвитку Старокостянтинівського району за І півріччя 2018 року". Начальник відділу економічного розвитку, промисловості та інфраструктури районної державної адміністрації Оксана Макєєва зазначила, що протягом І півріччя забезпечувалось виконання завдань і заходів Програми соціально-економічного розвитку району на 2018 рік.

У районі своєчасно проведено посів усіх сільськогосподарських культур. Збиранню підлягає 18,5 тис. га ранніх зернових і зернобобових культур та 4,2 тис. га озимого ріпаку.

Збільшилось виробництва молока на 26 тонн, м’яса – на 120 тонн. відповідно до минулого року.

За січень-червень 2018 року обсяги промислового виробництва зросли у порівнянні з відповідним періодом минулого року у 1,8 разів і становили 134,2 млн.грн. Загальний обсяг реалізованої продукції зріс вдвічі до минулого року і становив 180,8 млн.грн.

За І квартал залучено 153,3 млн.грн. капітальних інвестицій, що у тричі більше по відношенню до відповідного періоду минулого року.

Філією "Старокостянтинівський райавтодор" за кошти Служби місцевих доріг у Хмельницькій області проведено ремонтні роботи 29 км доріг загального користування місцевого значення на суму 1,6 млн.грн. За рахунок сільських бюджетів проведено поточні та ямкові ремонти 40 км доріг загального користування та комунальної власності на загальну суму 1,7 млн.грн. Здійснено капітальний ремонт дорожнього покриття по вул.Кар’єрна у с.Красносілка загальною вартістю 1,2 млн.грн., з яких 800 тис.грн. виділено з районного бюджету.

По району відремонтовано понад 19 км мереж вуличного освітлення.

Надходження до бюджету району становили 217,8 млн.грн., власних надходжень – 55,2 млн.грн., виконання забезпечено на 130,9%.

Проведено видатків на суму 218,1 млн.грн.

На утримання установ соціально-культурного призначення використано 110,8 млн.грн. з них: на освіту – 65,4 млн.; на охорону здоров’я – 38,4 млн.; на культуру – 6,7 млн.; на фізичну культуру і спорт – 275 тис.грн.

За словами голови районної державної адміністрації Сергія Фесуна Старокостянтинівщина закінчила перше півріччя з високими показниками соціально-економічного розвитку. Спільними зусиллями районної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування вдалось підвищити ефективність сільськогосподарської галузі та промисловості, забезпечити розвиток освіти та покращення надання медичних послуг, реалізувати ряд соціальних проектів для покращення життя громадян. Основним завданням на ІІ півріччя 2018 року є продовження активної роботи щодо розвитку провідних галузей виробничої та соціальної сфери, що сприятиме підвищенню добробуту мешканців району.

По другому питанню порядку денного "Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік" слово для виступу надавалось начальнику управління фінансів районної державної адміністрації Григорію Горді, який запропонував внести зміни до доходної частини районного бюджету на суму 12896,89 тис. грн.

Членами колегії прийнято рішення затвердити субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти "Нова українська школа" в сумі 56,35 тис.грн. в видатковій частині загального фонду районного бюджету відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації.

Відповідно до рішення колегії спрямовано кошти в сумі 1206,94 тис.грн. в видатковій частині спеціального фонду районного бюджету відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації на закупівлю дидактичних матеріалів, сучасних меблів.

Спрямовано кошти іншої субвенції по загальному фонду районного бюджету в сумі 250,0 тис.грн. центральній районній лікарні на забезпечення інсуліном хворих на цукровий діабет.

Затверджено збільшення видатків Старокостянтинівському центру первинної медико-санітарної допомоги за рахунок медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на 1997,6 тис.грн.

Членами колегії затверджено збільшення видатків Старокостянтинівському центру первинної медико-санітарної допомоги за рахунок субвенції з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров’я за рахунок коштів медичної субвенції на 2306,5 тис.грн. Затверджено збільшення видатків на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань в сумі 835,5 тис.грн.

Спрямовано кошти іншої субвенції по спеціальному фонду районного бюджету в сумі 662,0 тис.грн. центральній районній лікарні на придбання медичного обладнання та 10,0 тис.грн. Старокостянтинівському центру первинної медико-санітарної допомоги на придбання комп’ютерної техніки.

Також спрямовано власні надходження районного бюджету по загальному фонду в сумі 3843,58 тис.грн. та збільшено видаткову частину районного бюджету по спеціальному фонду бюджету по бюджету розвитку на 1478,42 тис.грн.

На засіданні колегії також розглянуто питання "Про здійснення виконавчим комітетом Вербородинської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади".

Під час підведення підсумків голова районної державної адміністрації Сергій Фесун зазначив, що, не дивлячись на досягнуті успіхи, на території району залишаються не вирішеними ряд проблем. Тому сільським головам варто визначитись із пріоритетними завданнями на друге півріччя 2018 року. Сергій Фесун також звернув увагу присутніх на ефективному використанню бюджетних коштів та вжиття заходів для збільшення надходжень до місцевих бюджетів.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Листопад 2018    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Погода