У Старокостянтинівській центральній районній лікарні відбулось засідання госпітальної ради Хмельницького госпітального округу

У Старокостянтинівській центральній районній лікарні відбулось засідання госпітальної ради Хмельницького госпітального округу

18 липня 2018 року / 2 769 переглядів

У рамках проведення медичної реформи в Україні, відповідно до Постанов Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку створення госпітальних округів", "Про затвердження переліку та складу госпітальних округів Хмельницької області", а також розпорядження голови обласної державної адміністрації від 14 грудня 2017 року на Хмельниччині сформовано госпітальні округи та відповідні госпітальні ради.

У Хмельницькій області створено три госпітальні округи: Північний (з центром у м.Шепетівка), Центральний (з центром у м.Хмельницький) та Південний (з центром у м.Кам`янець-Подільський). Старокостянтинівська центральна районна лікарня увійшла до складу Хмельницького госпітального округу, який є найбільшим в Україні та налічує 11 центральних районних лікарень.

17 липня на базі Старокостянтинівської центральної районної лікарні, з метою об'єктивної оцінки готовності закладу до роботи у складі госпітального округу, відбулось засідання госпітальної ради Хмельницького госпітального округу. У засіданні ради взяли участь голова районної державної адміністрації Сергій Фесун, голова районної ради Михайло Яснюк, представники медичних закладів Хмельницького госпітального округу.

Розпочинаючи засідання голова госпітальної ради Хмельницького госпітального округу, головний лікар Хмельницької міської лікарні Володимир Розгонюк відзначив, що Старокостянтинівська центральна районна лікарня є однією з найкращих в окрузі та області загалом. Високий рівень кадрового та матеріально-технічного забезпечення дає можливість надавати якісні медичні послуги населенню.

Посадовець висловив сподівання, що округ, окрім того що найбільший в Україні, стане ще й одним з кращих. Жодну центральну районну лікарню у процесі реформування не закриють. Натомість, кількість ліжок у них будуть оптимізовувати або перепрофільовувати. У межах округу госпітальна рада визначатиме, де розташують лікарні інтенсивного, планового, відновного лікування, центри первинної медико-санітарної допомоги та хоспіси.

У повноваження госпітальних рад входить реорганізація і перепрофілювання закладів, що надають вторинну (спеціалізовану) медичну допомогу в межах госпітального округу, визначення перспективних закладів охорони здоров’я, призначення та звільнення керівників закладів охорони здоров’я комунальної власності, що знаходяться в межах госпітального округу, визначення трансфертів між бюджетами учасників госпітальних округів для фінансування медичних програм.

Під час госпітальної ради обговорено питання перспективного плану розвитку Хмельницького госпітального округу та місце у ньому Старокостянтинівської лікарні. Головний лікар Старокостянтинівської центральної районної лікарні Володимр Стіхарєв ознайомив членів госпітальної ради та запрошених із матеріально-технічним, кадровим забезпеченням медичної установи, передовим досвідом фахівців та основними досягненнями.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Жовтень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Погода
Архів
Жовтень 2020 (27)
Вересень 2020 (30)
Серпень 2020 (34)
Липень 2020 (51)
Червень 2020 (44)
Травень 2020 (58)