Голова районної державної адміністрації Сергій Фесун зустрівся з перевізниками району

Голова районної державної адміністрації Сергій Фесун зустрівся з перевізниками району

12 липня 2018 року / 312 переглядів

На виконання протокольного доручення голови обласної державної адміністрації Вадима Лозового за підсумками зустрічі з представниками регіонального відділення Асоціації міст України головою районної державної адміністрації Сергієм Фесуном проведено робочу зустріч з приватними перевізниками району, що надають послуги з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування Старокостянтинівщини.

Під час зустрічі обговорено питання щодо додаткового виділення з районного бюджету коштів на компенсацію виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян (мешканців району), оскільки продовжено надання пільг у безготівковій формі.

Голова районної державної адміністрації наголосив на важливості співпраці задля забезпечення стабільного функціонування автомобільних перевезень у районі, зазначивши, що діалог між владою і перевізниками завжди є відкритим. Сергій Фесун також акцентував увагу на якості пасажирських перевезень, зокрема, на виконанні перевізниками норм чинного законодавства та умов догорів на перевезення пасажирів, дотриманні перевізниками затверджених графіків руху згідно з паспортами маршрутів, санітарного та технічного стану пасажирських транспортних засобів.

Перевізники висловили свої пропозиції щодо подальшої співпраці для забезпечення належного транспортного обслуговування жителів району.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Березень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Погода