Голова Хмельницької обласної державної адміністрації Вадим Лозовий з робочим візитом відвідав Старокостянтинівщину

Голова Хмельницької обласної державної адміністрації Вадим Лозовий з робочим візитом відвідав Старокостянтинівщину

12 липня 2018 року / 665 переглядів

Під час робочого візиту голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий зустрівся з головою районної державної адміністрації Сергієм Фесуном. У ході зустрічі посадовці обговорили питання соціально-економічного розвитку Старокостянтинівського району, процеси децентралізації влади, залучення інвестицій в економіку району, створення нових робочих місць та підвищення рівня заробітної плати.

Вадим Лозовий також відвідав Старокостянтинівське військове летовище, де з командиром 7 бригади тактичної авіації імені Петра Франка, полковником Євгеном Булациком обговорив питання опрацювання спільних дій задля покращення матеріально-технічного забезпечення військової частини.

Сьома бригада тактичної авіації імені Петра Франка – це потужне авіаційне з’єднання Повітряних Сил Збройних Сил України, особовий склад якої готовий до виконання різних бойових завдань. Свою боєздатність авіатори Старокостянтинівщини у 2014 році показали у реальних бойових умовах при захисті суверенітету та територіальної цілісності України.

З початком антитерористичної операції на Сході України військовослужбовці частини оперативно акумулювали свої бойові навики, зуміли у стислі строки провести ремонт та розконсервацію техніки, під час виконання бойових завдань продемонстрували майстерність, гарний військовий вишкіл, відвагу та героїзм.

Вадим Лозовий зазначив, що боєздатне, вмотивоване військо є однією із важливих умов існування держави та надійного захисту її національних інтересів. Тому, одним з головних завдань органів влади всіх рівнів є сприяння та допомога військовим. Вадим Миколайович запропонував спільними зусиллями органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування окреслити план дій з підтримки захисників України.

Голова обласної державної адміністрації також зустрівся з особовим складом військової частини, подякував військовослужбовцям за мужність, героїзм та високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України, самовіддане служіння українському народові та побажав міцного здоров’я, добра, злагоди, миру, оптимізму та нових звершень у справі зміцнення обороноздатності нашої держави.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний відділ філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Лютий 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728 
Погода