Мешканці області мають жити у безпечних екологічних умовах, і наша з вами робота – це забезпечити, – Вадим Лозовий

Мешканці області мають жити у безпечних екологічних умовах, і наша з вами робота – це забезпечити, – Вадим Лозовий

9 липня 2018 року / 228 переглядів

5 липня голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий взяв участь в засіданні громадської ради при облдержадміністрації. Присутні заслухали звіт про роботу Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації, що проводилася у сфері природоохоронної діяльності. Доповідав на засіданні заступник директора Департаменту–начальник управління екології та природних ресурсів Руслан Якубаш.

Так, посадовець ознайомив присутніх із ситуацією, що склалася в області із твердими побутовими відходами. Зокрема, Руслан Анатолійович нагадав, що за активного сприяння членів громадської ради було розроблено проект Програми поводження з ТПВ в області, яка нещодавно була прийнята обласною радою. Відповідно до неї проводиться робота з паспортизації та упорядкування сміттєзвалищ в області, вживаються заходи, що спрямовані на організацію роздільного збору, сортування, переробки та утилізації сміття, ліквідацію стихійних сміттєзвалищ, тощо.

За словами Руслана Якубаша, Департамент тримає на контролі питання утилізації засобів захисту рослин. На жаль, досі не вдалося знайти організації, що взяли б на себе зобов’язання з їх утилізації, хоча кошти на цю мету виділялися. Окрім того, доповідач повідомив, що в області триває робота з інвентаризації водних об’єктів, стану очисних споруд, місць захоронення неідентифікованих пестицидів.

Також посадовець доповів, що проводиться масштабна робота з підготовки документації, що регулюватиме діяльність об’єктів природно-заповідного фонду, порядку видачі дозволів і лімітів, відпрацьовуються механізми забезпечення ефективного використання природних ресурсів в розрізі окремих об’єктів природно-заповідного фонду з метою запобігання їх виснаженню, розроблено дорожню карту для упорядкування сміттєзвалищ, тощо.

Як зазначив Руслан Миколайович, підсумовуючи доповідь, управління екології і природних ресурсів Департаменту, на превеликий жаль, обмежене у своїх можливостях, адже може лише рекомендувати, проводити роз’яснювальну роботи, але повністю позбавлено контролюючих функцій. Ситуацію не покращує і нестача кадрів в управлінні, що склалася у зв’язку із змінами в структурі облдержадміністрації, що передбачали ліквідацію Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

Заслухавши доповідь, Вадим Лозовий висловив глибоку стурбованість екологічним станом в області, назвавши його критичним. “Як показав час, ліквідація Департаменту екології та природних ресурсів була помилкою. Я її виправлю.” – додав голова.

Також він наголосив, що вважає незадовільним рівень співпраці з Державною екологічною інспекцією в Хмельницькій області. “Ми маємо спільну мету – забезпечити в області екологічну безпеку та слідкувати, щоб наші природні багатства зберігалися і примножувалися. Якщо екологічна інспекція не в змозі виконувати цю функцію, як належне, я буду ставити відповідні питання перед вищим керівництвом,”- сказав Вадим Миколайович.

“Мешканці області мають жити у безпечних екологічних умовах, і наша з вами робота – це забезпечити,” – резюмував голова.

За матеріалами офіційного веб-сайту

Хмельницької облдержадміністрації

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний відділ філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Лютий 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728 
Погода