Свято зажинків у Ладигах

Свято зажинків у Ладигах

5 липня 2018 року / 2 259 переглядів

5 липня у с.Ладиги другий рік поспіль відбувся стилізований переджнивний захід – "Зажинки. Свято першого снопа", в якому взяли участь голова районної державної адміністрації Сергій Фесун, голова районної ради Михайло Яснюк, керівники фермерських господарств різної форми власності району та місцеві жителі.

Свято зажинків організовано та проведено з ініціативи керівника сільськогосподарського кооперативу ім.Щорса Віталія Фомовича. Відкриваючи урочисту частину свята керівник господарства зазначив, що метою даного заходу є збереження українських традицій, обрядів та звичаїв. Свято першого снопа – урочисте відзначення початку жнив, найвідповідальнішої для хліборобів пори.

Також, Віталій Фомович ознайомив гостей свята із виробничими потужностями та основними досягнення кооперативу. СГК ім.Щорса – багатогалузеве господарство з розвиненим рослинництвом та тваринництвом. У господарстві функціонують тракторно-рільнича бригада, молочно-товарна ферма, автопарк, ремонтна майстерня та будівельна бригада. Наразі проводяться роботи із реконструкції складу для зберігання зерна, водогону, приміщення для зберігання кормів. У кооперативі нараховується 1097 голів великої рогатої худоби. Господарство обробляє 2482 га сільськогосподарських угідь. У 2017 році зібрано 9,8 тис. тонн зернових культур, а урожай кукурудзи став найкращим в районі – 140 ц/га.

У вітальному слові голова районної державної адміністрації Сергій Фесун подякував керівнику та колективу СГК ім.Щорса за значний внесок у розвиток сільського господарства Старокостянтинівщини. Завдяки ефективному управлінню Віталія Фомовича сьогодні у кооперативі близько 150 осіб забезпечені робочими місцями із гідною заробітною платою. Підприємство є значним платником податків. Діяльність подібних агроформувань в достатній мірі наповнює бюджети всіх рівнів, що дозволяє реалізовувати різноманітні соціальні проекти у населених пунктах району, покращувати інфраструктуру та благоустрій.

До уваги запрошених представлено виставку сучасної зернозбиральної техніки. Родзинкою свята стали святковий концерт колективу "Лісапетний батальйон" та трюки із верхової їзди від вихованців кінно-спортивного клубу "Козацький герць". Також, усі запрошені скуштували смачний коровай, козацькі юшку та кашу.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний відділ філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Лютий 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728 
Погода