На Старокостянтинівщині відзначили День Національної поліції України

На Старокостянтинівщині відзначили День Національної поліції України

4 липня 2018 року / 859 переглядів

Відповідно до Указу Президента України 4 липня стало новою датою у календарі свят нашої держави – Днем Національної поліції України.

В урочистих заходах з нагоди професійного свята працівників поліції Старокостянтинівщини взяли участь голова районної державної адміністрації Сергій Фесун та голова районної ради Михайло Яснюк.

Вітаючи працівників поліції голова райдержадміністрації зазначив, що період проведення реформ і змін у нашій державі міцно асоціюється з новою українською поліцією. Кожен, хто обрав професію поліцейського, зробив важливий життєвий вибір, пов’язавши своє життя з надзвичайно відповідальною, ризикованою, важкою та важливою справою – служити суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку, а також надання допомоги тим, хто її потребує.

Кращих працівників Старокостянтинівського відділу поліції нагороджено Почесними грамотами й цінними подарунками районної державної адміністрації та районної ради.

Старокостянтинівський відділ поліції є одним з найкращих на Хмельниччині. Колектив на чолі із начальником відділу, полковником Анатолієм Чубенком з честю виконує свій службовий обов’язок, охороняючи життя та спокій громадян Старокостянтинівщини, стоячи на варті законності та правопорядку.

Начальник Старокостянтинівського відділу поліції, полковник Анатолій Чубенко подякував місцевим органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування за підтримку та сприяння у роботі правоохоронних органів. Головний поліцейський району зазначив, що лише у тісній співпраці та взаємодії з органами влади, населенням, громадськими об’єднаннями вдасться реалізувати державну політику у сфері захисту прав і свобод громадян, протидії злочинності, охорони громадського порядку та забезпечення громадської безпеки.

Особливі слова вдячності прозвучали на адресу ветеранів правоохоронних органів Старокостянтинівщини. Також, хвилиною мовчання вшановано пам'ять працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків. Вічна їм пам'ять та шана!

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний відділ філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Лютий 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728 
Погода