Співпраця влади та бізнесу заради розвитку громади

Співпраця влади та бізнесу заради розвитку громади

2 липня 2018 року / 360 переглядів

2 липня голова районної державної адміністрації Сергій Фесун провів робочу зустріч з керівником Західного кластеру компанії Кернел Олександром Огуєм.

Під час зустрічі обговорено проблемні питання з реалізації проекту щодо будівництва заводу з переробки олійних культур на території Пашковецької сільської ради, виробничої бази в с.Сахнівці й агрологістичного центру в с.Григорівка.

Кернел – провідний у світі та один з найбільших в Україні виробників й експортер соняшникової олії, ключовий постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові аграрні ринки. Компанією активно реалізовується програма з оновлення сільськогосподарської техніки, систематично поліпшуються умови праці робітників. Основою досягнення усіх цих успіхів підприємства є правильний та оптимальний підбір персоналу та стимули, в першу чергу – конкурентоздатна, вчасно виплачена заробітна плата, яка значно перевищує середню номінальну заробітну плату по Хмельниччині, а також надання повного пакету соціальних гарантій працюючим.

На території Старокостянтинівського району ТОВ "Енселко Агро" (структурний підрозділ Кернел) є найбільшим орендарем землі – понад 22 тис. га, на яких вирощує зернові та технічні культури. У 2017 році ТОВ "Енселко Агро" (Кернел) сплатило 192 млн. 843,7 тис. грн. усіх податків, платежів та зборів.

Компанія активно підтримує соціальну сферу – освітні, медичні, культурні установи, не минає увагою потреби пенсіонерів, ветеранів війни, учасників АТО. Сергій Фесун подякував Олександру Огую за допомогу в організації літнього оздоровчого відпочинку дітей у 2018 році, проведенні ремонтно-будівельних робіт у приміщеннях військової частини А 2502, постійній активній допомозі у реалізації інших соціальних проектів на території району.

Також під час робочої зустрічі обговорено питання створення нових робочих місць, зростання рівня заробітної плати працівників та реалізацію нових соціальних проектів.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний відділ філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Лютий 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728 
Погода