Відбулось засідання колегії районної державної адміністрації

Відбулось засідання колегії районної державної адміністрації

27 червня 2018 року / 800 переглядів

27 червня голова районної державної адміністрації Сергій Фесун провів розширене засідання колегії райдержадміністрації.

По першому питанню порядку денного "Про екологічний стан довкілля в районі та дотримання вимог природоохоронного законодавства" слово до виступу надавалось начальнику управління агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів районної державної адміністрації Володимиру Бурлакову.

Доповідач зазначив, що на території району діє 59 місць видалення твердих побутових відходів (сміттєзвалищ), загальною площею 18,25 га, які призначені для захоронення твердих побутових відходів з територій населених пунктів сільських рад, з яких 54 сміттєзвалища паспортизовано. Усі без виключення сміттєзвалища, що експлуатуються на території району, не відповідають вимогам ст. 32 ЗУ "Про відходи", згідно якої заборонено з 1 січня 2018 року захоронення неперероблених (необроблених) побутових відходів.

Сахновецька, Сербинівська та Великомацевицька сільські ради впроваджують роздільний збір твердих побутових відходів (скло, папір, пластик). Сербинівською та Великомацевицькою сільськими радами закуплено по 3 контейнери для роздільного збору твердих побутових відходів, Сахновецькою сільською радою закуплено 40 контейнерів.

Сільськими радами району в переважній більшості не розроблено схему санітарного очищення населених пунктів.

У населених пунктах району відсутні спеціалізовані підприємства у сфері поводження з побутовими відходами та спецтехніка для належного збору й вивезення твердих побутових відходів на діючі сміттєзвалища.

Не забезпечується організація роздільного збирання корисних компонентів відходів, які завозяться на звалище. Місця складування побутових відходів є значними осередками забруднення навколишнього природного середовища району. На сміттєзвалища потрапляє значна кількість матеріалів, які мають високу ресурсну цінність та підлягають переробці (скло, папір, метал, пластик).

Практично всі поверхневі водні об’єкти району відчувають антропогенний вплив через господарську діяльність установ, організацій, суб'єктів господарювання різних форм власності та громадян, яка пов’язана із водокористуванням і проявляється в першу чергу у їх забрудненні.

Основними причинами забруднення поверхневих вод є скидання неочищених та недостатньо очищених господарсько-побутових і виробничих стічних вод.

Викликає занепокоєння санітарно-екологічний стан та низький рівень води в річці Случ. Має місце порушення режиму використання водоохоронних зон, а саме: не дотримуються розміри прибережно-захисних смуг, надаються земельні ділянки в межах прибережно-захисних смуг в оренду та у власність.

Під час розгляду даного питання голова районної державної адміністрації Сергій Фесун наголосив на незадовільній роботі управління агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів районної державної адміністрації в частині контролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства.

Зокрема, очільник району вкотре звернув увагу присутніх на проблемі розорювання прибережних захисних смуг сільськогосподарськими виробниками, що призводить до забруднення водних об'єктів пестицидами та агрохімікатами. Окремо розглянуто питання використання підземних свердловин, ряд з яких знаходиться у неналежному санітарному стані, а питна вода з них використовується неконтрольовано. Не всі свердловини огороджено, режим зон санітарної охорони не дотримано, нагляд за джерелом водозабору відсутній, що на сьогодні створює реальні загрози забруднення підземних вод через неконтрольовані або безхазяйні свердловини, що може призвести до масових отруєнь.

Сергій Фесун звернувся до сільських голів з вимогою встановити ефективний самоврядний контроль у сфері охорони навколишнього природного середовища, постійно проводити роботу спрямовану на екологічне виховання населення. Управлінню агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів районної державної адміністрації доручено додатково вивчити усі вищезазначені питання та вжити необхідних заходів, про що поінформувати на черговому засіданні колегії райдержадміністрації.

Також, під час засідання колегії райдержадміністрації розглянуто питання "Про стан дотримання свободи слова в районі" та "Про план роботи районної державної адміністрації на ІІІ квартал 2018 року" та прийнято відповідні рішення.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію

ГО "Донбас СОС" безкоштовна "гаряча лінія" 0-800-309-110

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Травень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Погода
Архів
Травень 2020 (58)
Квітень 2020 (77)
Березень 2020 (58)
Лютий 2020 (19)
Січень 2020 (25)
Грудень 2019 (22)