До Дня Конституції України

До Дня Конституції України

27 червня 2018 року / 963 переглядів

Конституція – це головний установчий документ держави, фундамент її правової системи. Вона є не тільки актом держави, а й суспільства, його державно-правовою моделлю, чинником забезпечення законності та правопорядку, стабільності інститутів влади, необхідною умовою становлення правової державності, що базується на пануванні права.

Прийняття Основного Закону України стало закономірним та логічним завершенням тривалого і надзвичайно складного й суперечливого конституційного процесу в Україні, який розпочався 16 липня 1990 pоку, коли Верховна Рада прийняла Декларацію про державний суверенітет України. Сучасна Конституція України відповідає високим світовим і європейським стандартам.

27 червня на Старокостянтинівщині відбулись урочисті заходи до Дня Конституції України. У вітальному слові голова районної державної адміністрації Сергій Фесун привітав учасників заходу із святом Основного Закону нашої держави: "Від усього серця бажаю вам міцного здоров'я та творчого натхнення, миру, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності".

Також, голова райдержадміністрації зауважив, що навіть найдосконаліша Конституція не спроможна миттєво забезпечити позитивні зміни та зрушення. Це лише основні напрями великого і складного еволюційного процесу. Усе інше залежить від порозуміння в суспільстві, консолідації, злагодженості і зкоординованості рішень та дій. "Успіх в усіх наших справах прийде тоді, коли кожен громадянин України не тільки користуватиметься правами і свободами, а належним чином виконуватиме свої обов’язки", – зазначив Сергій Фесун.

Під час урочистих заходів за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, добросовісне виконання посадових обов'язків та з нагоди Дня Конституції України Почесною грамотою та цінним подарунком Хмельницької обласної державної адміністрації нагороджено начальника Старокостянтинівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області, полковника Анатолія Чубенка. Також, Подякою та цінним подарунком Хмельницької обласної державної адміністрації нагороджено директора Радковецького навчально-виховного комплексу Старокостянтинівської районної ради Людмилу Гуцалюк.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію

ГО "Донбас СОС" безкоштовна "гаряча лінія" 0-800-309-110

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Червень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
Погода
Архів
Червень 2020 (2)
Травень 2020 (58)
Квітень 2020 (77)
Березень 2020 (58)
Лютий 2020 (19)
Січень 2020 (25)