До Дня Конституції України

До Дня Конституції України

27 червня 2018 року / 606 переглядів

Конституція – це головний установчий документ держави, фундамент її правової системи. Вона є не тільки актом держави, а й суспільства, його державно-правовою моделлю, чинником забезпечення законності та правопорядку, стабільності інститутів влади, необхідною умовою становлення правової державності, що базується на пануванні права.

Прийняття Основного Закону України стало закономірним та логічним завершенням тривалого і надзвичайно складного й суперечливого конституційного процесу в Україні, який розпочався 16 липня 1990 pоку, коли Верховна Рада прийняла Декларацію про державний суверенітет України. Сучасна Конституція України відповідає високим світовим і європейським стандартам.

27 червня на Старокостянтинівщині відбулись урочисті заходи до Дня Конституції України. У вітальному слові голова районної державної адміністрації Сергій Фесун привітав учасників заходу із святом Основного Закону нашої держави: "Від усього серця бажаю вам міцного здоров'я та творчого натхнення, миру, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності".

Також, голова райдержадміністрації зауважив, що навіть найдосконаліша Конституція не спроможна миттєво забезпечити позитивні зміни та зрушення. Це лише основні напрями великого і складного еволюційного процесу. Усе інше залежить від порозуміння в суспільстві, консолідації, злагодженості і зкоординованості рішень та дій. "Успіх в усіх наших справах прийде тоді, коли кожен громадянин України не тільки користуватиметься правами і свободами, а належним чином виконуватиме свої обов’язки", – зазначив Сергій Фесун.

Під час урочистих заходів за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, добросовісне виконання посадових обов'язків та з нагоди Дня Конституції України Почесною грамотою та цінним подарунком Хмельницької обласної державної адміністрації нагороджено начальника Старокостянтинівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області, полковника Анатолія Чубенка. Також, Подякою та цінним подарунком Хмельницької обласної державної адміністрації нагороджено директора Радковецького навчально-виховного комплексу Старокостянтинівської районної ради Людмилу Гуцалюк.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний відділ філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Лютий 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728 
Погода