У Самчиках відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція

У Самчиках відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція "День поля - 2018"

23 червня 2018 року / 911 переглядів

22 червня на базі Хмельницької державної сільськогосподарської дослідної станції Інституту кормів та сільського господарства Поділля в селі Самчики, за ініціативи Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Хмельницької облдержадміністрації та участі Миронівського інституту пшениці ім. В.М.Ремесла, відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція "День поля - 2018".

У заході взяли участь перший заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації Володимир Кальніченко, директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Хмельницької облдержадміністрації Олег Омелянюк, голова обласної ради асоціації сільськогосподарських підприємств Хмельницької області Василь Мастій, заступник директора департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Хмельницької облдержадміністрації Вадим Конончук, директор інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН Олександр Корнійчук, науковці дослідної станції, начальники та спеціалісти управлінь (відділів) агропромислового розвитку райдержадміністрацій, керівники сільськогосподарських формувань, фермери, приватні землевласники.

Відкрив День поля директор Хмельницької ДСГДС інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН Віктор Молдован, який наголосив на унікальності та важливості даного заходу для всіх учасників аграрного сектору.

Учасники заходу оглянули полігон сортів та гібридів сільськогосподарських культур основних селекційних центрів України, ознайомилися з технологічними дослідами по вирощуванню сільськогосподарських культур із застосуванням різних доз органічних та мінеральних добрив з поясненнями науковців і спеціалістів. Науковцями продемонстровано колекції сортів озимих та ярих культур, кукурудзи, картоплі, сучасні технології їх вирощування.

Згідно програми проведення в ході практичної частини з науковими доповідями виступили представники Хмельницької державної сільськогосподарської дослідної станції Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААН, інституту кормів та сільського господарства Поділля (м. Вінниця) та представники компаній-виробників засобів захисту рослин.

Учасники конференції ознайомилися з методами підвищення продуктивності зернових і зернобобових культур в умовах взаємодії стресових факторів, захистом посівів озимої пшениці, кукурудзи, соняшнику та сої препаратами від ТОВ "Дюпон Україна" та групи компаній "Долина", ефективністю використання мікродобрив та стимуляторів росту на пшениці озимій, та іншими важливими напрацюваннями науковців дослідної установи.

Управління агропромислового розвитку,

екології та природних ресурсів районної

державної адміністрації

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію

ГО "Донбас СОС" безкоштовна "гаряча лінія" 0-800-309-110

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Липень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Погода
Архів
Липень 2020 (12)
Червень 2020 (44)
Травень 2020 (58)
Квітень 2020 (77)
Березень 2020 (59)
Лютий 2020 (19)