День відкритих дверей на філії ПАТ

День відкритих дверей на філії ПАТ "ДПЗКУ" "Старокостянтинівський елеватор"

23 червня 2018 року / 2 477 переглядів

22 червня голова районної державної адміністрації Сергій Фесун з робочим візитом відвідав філію публічного акціонерного товариства "Державна продовольчо-зернова корпорація України" "Старокостянтинівський елеватор", де за участю керівників агроформувань нашого краю та найбільших агротрейдерів України проводився День відкритих дверей.

Сергій Фесун привітав учасників заходу, та подякував керівництву елеватору за якісну роботу. "Старокостянтинівщина – потужний аграрний край. Минулого року завдяки наполегливій праці хліборобів району зібрано рекордні 340 тис. тонн зернових. Завдяки Старокостянтинівському елеватору агровиробники нашого та інших районів мають можливість довести вирощений урожай до базових кондицій, зберігати та ефективно реалізовувати його", – сказав Сергій Фесун.

Голова районної державної адміністрації відзначив, що філія ПАТ "ДПЗКУ" "Старокостянтинівський елеватор" є одним з найкращих платників податків у нашому регіоні. На підприємстві працює 125 чоловік. Середня заробітна плата минулого заготівельного сезону становила близько 10 тис. грн.

Також, Сергій Фесун подякував ветеранам підприємства та бувшому директору Миколі Савчуку за те, що в скрутні часи зберегли елеватор і зуміли налагодити його роботу.

Керівники агроформувань району та представники агротрейдерів відзначили високий рівень надання послуг на філії "Старокостянтинівський елеватор" й подякували колективу елеватору в особі Оксани Каленик за професіоналізм.

Під час урочистої частини директор філії ПАТ "ДПЗКУ" "Старокостянтинівський елеватор" Оксана Каленик ознайомила присутніх з основними показниками діяльності підприємства за 2017–2018 маркетинговий рік, планами на 2018–2019 роки, тарифною політикою та конкурентними перевагами.

Підприємство засноване на базі Староконстянтинівського хлібоприймального пункту "Заготзерно". Елеватор побудовано у 1976 році. Основним напрямком діяльності філії є надання послуг із приймання, доведення якості до базисних кондицій, зберігання і відвантаження зерна та насіння олійних культур. Загальна робоча зернова місткість філії "Старокостянтинівський елеватор" складає 105,8 тис. тонн: елеваторна – 72 тис. тонн, складська – 33,8 тис. тонн. Основні культури зберігання пшениця, кукурудза, ячмінь, жито, соя, овес, ріпак, соняшник.

Потужності філії з приймання/відвантаження зерна складають:

– приймання з залізничного транспорту – 1600 т/добу;

– приймання з автомобільного транспорту – 1800 т/добу;

– відвантаження на залізничний транспорт – 2400 т/добу;

– відвантаження на автотранспорт – 800 т/добу.

У рамках заходу директор філії Оксана Каленик ознайомила учасників заходу із виробничими потужностями зернозберігального підприємства. Зокрема, продемонстровано роботу виробничо-технологічної лабораторії, вагового господарства, зерносушильних установок та залізничної інфраструктури.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію

ГО "Донбас СОС" безкоштовна "гаряча лінія" 0-800-309-110

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Липень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Погода
Архів
Липень 2020 (25)
Червень 2020 (44)
Травень 2020 (58)
Квітень 2020 (77)
Березень 2020 (59)
Лютий 2020 (19)