Сергій Фесун провів робочу зустріч з представниками бізнесу Старокостянтинівщини

Сергій Фесун провів робочу зустріч з представниками бізнесу Старокостянтинівщини

21 червня 2018 року / 883 переглядів

21 червня голова районної державної адміністрації Сергій Фесун провів робочу зустріч з представниками бізнесу щодо роз'яснення необхідності підвищення рівня заробітної плати та детінізації бізнесу. Робоча зустріч відбулась у форматі "круглого столу", участь в якому також взяли представники місцевих органів виконавчої влади та сільські голови.

Розпочинаючи засідання голова районної державної адміністрації зазначив, що зустріч ініційована для налагодження конструктивного діалогу з представниками бізнесових кіл і присвячена обговоренню проблемних питань, обміну досвідом та напрацюванню спільних рішень, які сприятимуть стабільному соціально-економічному розвитку району.

Під час зустрічі обговорено питання підвищення рівня заробітної плати та легалізації трудових відносин в районі, відповідальність за порушення законодавства про працю, резерви збільшення доходів бюджетів та сплати єдиного соціального внеску на умовах рівності та партнерства для платників податків.

Згідно статистичних даних протягом поточного року спостерігається стабільне зростання рівня заробітної плати. Так, середньомісячна заробітна плата, нарахована в розрахунку на одного штатного працівника у травні 2018 року за оперативними даними становила 8681,6 грн., що на 31,4% більше, ніж у відповідному періоді минулого року.

Однак, голова районної державної адміністрації зазначив, що є ще над чим працювати у напрямку підвищення рівня заробітної плати та легалізації трудових відносин. Офіційна та достойна заробітна плата – це не тільки соціальна захищеність працівника, його впевненість у майбутньому та гідне пенсійне забезпечення. Це ще й запорука успішного розвитку населених пунктів району.

Кожна гривня податку із заробітної плати, що надійде до бюджету, впливає на забезпечення виплат пенсій сьогоднішнім пенсіонерам, малозабезпеченим сім’ям, розвитку інфраструктури, реалізації інвестиційних проектів, наданню якісної медичної допомоги та вирішенню багатьох інших важливих питань соціально-економічного розвитку нашого району.

Роботодавці, які сплачують заробітну плату "в конвертах" та використовують працю неоформлених працівників, не лише ухиляються від сплати податків. Вони позбавляють соціальних гарантій своїх працівників, оскільки від суми офіційної заробітної плати залежить майбутня пенсія громадян та соціальні виплати.

"Питання підвищення рівня середньої заробітної плати працюючим району, її своєчасна виплата є одним із пріоритетних завдань діяльності райдержадміністрації. Маємо мобілізувати всі зусилля для досягнення підвищення розміру середньомісячної заробітної плати, оскільки спільно нам потрібно розвивати реальний сектор економіки, розбудовувати інфраструктуру, залучати додаткові інвестиції", – наголосив Сергій Фесун.

З метою збільшення надходжень до бюджетів усіх рівнів, голова райдержадміністрації дав доручення вивчити питання сплати земельного податку усіма фермерськими господарствами та землекористувачами району, які самостійно обробляють земельні ділянки.

Учасниками круглого столу також обговорено питання порядку проведення планових та позапланових перевірок Старокостянтинівським міськрайонним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області; порядку здійснення планових (позапланових) перевірок суб'єктів господарювання та порядку отримання дозволу з питань пожежної безпеки; дотримання пожежної безпеки в період жнив 2018 року; проведення реформи із децентралізації влади.

Підсумовуючи робочу зустріч голова районної державної адміністрації подякував усім присутнім за плідну співпрацю, дотримання вимог чинного законодавства України, свідому громадянську позицію та зазначив, що влада завжди відкрита до конструктивного діалогу. Сергій Фесун наголосив на важливості подальших спільних дій влади та бізнесу з подолання на території району практики порушень законодавства про працю, "тіньової оренди землі" та несплати земельного податку.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Березень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Погода