Всесвітній день донора крові – свято милосердя, чуйності й любові

Всесвітній день донора крові – свято милосердя, чуйності й любові

14 червня 2018 року / 355 переглядів

14 червня у приміщенні районного центру культури імені Володимира Ножки відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Всесвітнього дня донора крові. Відзначення дня донора крові започатковано у травні 2005 року в ході 58-ої сесії Всесвітньої Асамблеї охорони здоров’я.

Дата обрана не випадково – 14 червня 1868 року народився Карл Ландштейнер, австрійський учений-імунолог, який у 1930 році був нагороджений Нобелевською премією за відкриття груп крові, що дозволило зробити переливання крові звичайною медичною процедурою.

Це день світової шани і вдячності людям, які, добровільно і безкоштовно здаючи кров, рятують мільйони життів. Щосекунди у людей будь-якого віку і походження виникає потреба в переливанні крові, адже, незважаючи на сучасні технології, замінника людської крові й досі не винайдено. Стати донором – це виняткова можливість подарувати свою кров, а відповідно й життя, незнайомій людині, яка потребує допомоги. Штучної альтернативи продуктам крові не існує.

Сьогодні сотні тисяч українців є донорами крові. Посвідчення "Почесний донор України" мають більше як 100 тис. осіб, звання "Заслужений донор України" – 100 осіб, а донору із Дніпра Володимиру Ніколаєву, який безоплатно здав кров та плазму крові 713 разів, присвоєно звання "Герой України". З кожним роком українці все активніше починають здавати кров. Особливо кількість донорів збільшилась з початком війни на Донбасі.

Серед жителів Старокостянтинівщини також є чимало людей, яким небайдужа чужа доля – у районі та місті проживає 1125 осіб донорів, статус почесного донора України має 250 осіб – це люди, які більше 40 разів безоплатно здали кров або 60 разів – плазму. Привітати їх та подякувати за чуйність і добре серце завітав заступник голови районної державної адміністрації Олег Борикін. "Від імені районної державної адміністрації дозвольте привітати усіх донорів: спасибі вам за те, що ви даруєте людям надію на порятунок, бо життя людини – найвище благо на землі, а порятунок його – найвища честь для тих, хто долучається до цього. Будьте завжди здорові та горді з того, що подарували життя не одній людині...", – сказав заступник голови райдержадміністрації.

За багаторічну участь у донорському русі, вагомий внесок у спасіння життя і здоров'я громадян найактивніших донорів крові відзначено почесними грамотами та цінними подарунками районної державної адміністрації, районної ради, виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради, Старокостянтинівської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України.

Творчі колективи та аматори сцени Старокостянтинівщини подарували присутнім святковий концерт.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Червень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Погода