В селі Стецьки відбулося урочисте відкриття водогону

В селі Стецьки відбулося урочисте відкриття водогону

5 червня 2018 року / 358 переглядів

Досить тривалий час проблема забезпечення населення села Стецьки питною водою була найгострішою проблемою сільської ради. Рівень води у криницях сільських мешканців знизився ще декілька років тому. Люди неодноразово звертались до сільського голови про вирішення даного питання, проте коштів на прокладення водогону у сільському бюджеті не вистачало.

Депутат районної ради від партії "Блок Петра Порошенка "СОЛІДАРНІСТЬ" Любов Бондар підняла це питання на районному рівні. Керівництво району підтримало ініціативу прокладення водогону у Стецьках. З районного бюджету було виділено близько 530 тис.грн. Решту коштів виділила сільська рада, надали підтримку сільськогосподарські товаровиробники. Загальна вартість проекту склала більше 750 тис.грн. Протяжність збудованого водогону становить 3,5 км.

Реалізація проекту далася нелегко. Майже два роки будівельні роботи спотикалися через бюрократичну тяганину. Та на сьогодні роботи завершено. Мешканці села Стецьки встановлюють лічильники на воду та насолоджуються живильною вологою у себе в домівках.

1 червня, з нагоди завершення робіт по будівництву водогону у Стецьках відбулось справжнє свято із короваєм та піснями. Символічну стрічку на знак відкриття водогону перерізали голова районної державної адміністрації Сергій Фесун, сільський голова Василь Кирилюк та депутат районної ради Любов Бондар.

Голова районної державної адміністрації Сергій Фесун привітав жителів із такою важливою для села подією, подякував усім, хто долучився до реалізації проекту, вручив відзнаки районної державної адміністрації сільському голові Василю Йосиповичу Кирилюку, підряднику - Володимиру Володимировичу Волковському та ініціатору проекту – Бондар Любов Степанівні і вкотре наголосив, що спільними зусиллями, завдяки злагодженій роботі влади та громади вдається реалізовувати масштабні проекти, які в подальшому працюють на користь людям.

А далі відбувся святковий концерт за участю учнів школи та учасників художньої самодіяльності сільського будинку культури.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Січень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
Погода