Підвищити ціну молочної продукції – підвищити якість сировини

Підвищити ціну молочної продукції – підвищити якість сировини

1 червня 2018 року / 232 переглядів

У 2018 році закупівельні ціни на молоко продовжують падати, це турбує селян, для яких дохід від реалізації молока є основним джерелом доходу сім'ї.

31 травня, за ініціативи голови районної державної адміністрації Сергія Фесуна відбулась зустріч представників молокопереробних підприємств, які заготовляють молоко на Старокостянтинівщині із представниками ініціативних груп населених пунктів району щодо підвищення закупівельної ціни на молоко від населення.

У зустрічі взяв участь заступник директора департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Хмельницької облдержадміністрації Вадим Конончук.

В ході зустрічі представники молокопереробних підприємств пояснюють нинішнє зниження закупівельних цін несприятливою ситуацією на експортних ринках, зокрема, здешевленням сухого молока, звуженням ринків збуту готової продукції молокозаводів. Представники підприємств стоять на тому, що ціна на молоко сьогодні економічно обгрунтована.

Інше питання, це якість молока від населення, адже це молоко другого сорту.

"Підвищити ціну молочної продукції сьогодні – це підвищити якість сировини." – наголосив заступник директора департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Хмельницької облдержадміністрації Вадим Конончук. Він розповів селянам про те, що найкращий вихід із ситуації - це створення сімейних ферм, кооперативів для підвищення якості молока. Держава сьогодні надає підтримку аграріям у придбанні доїльних апаратів (для цього є спеціальні програми). Якщо якість молока буде кращою, то ціна буде більша.

Наразі питання залишається відкритим.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Січень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
Погода