Питання попередження пожеж на об'єктах з масовим перебуванням людей у районі не має бути розглянуто формально

Питання попередження пожеж на об'єктах з масовим перебуванням людей у районі не має бути розглянуто формально

1 червня 2018 року / 515 переглядів

Голова районної державної адміністрації Сергій Фесун провів засідання колегії районної державної адміністрації.

На порядку денному колегії розглянуто питання:

  1. Про хід виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 10.10.2017 року №178/2017-р "Про заходи щодо попередження пожеж на об'єктах з масовим перебуванням людей у районі".
  2. Про сучасний стан та актуальні проблеми збереження об'єктів культурної спадщини Старокостянтинівського району.

По першому питанню доповів начальник Старокостянтинівського районного сектору ГУ ДСНС України в Хмельницькій області Чиж Сергій Володимирович. Він зазначив, що на Старокостянтинівський РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області покладено завдання щодо перевірки державного нагляду (контролю) у сфері пожежної та техногенної безпеки об’єктів з масовим (постійним) перебуванням людей. Так, до переліку увійшли загальноосвітні заклади, дошкільні навчальні заклади, заклади охорони здоров’я, заклади культури та національної спадщини.

У Старокостянтинівському районі на обліку знаходяться 35 закладів освіти та 16 дошкільних навчальних закладів. Станом на 30.05.2018 року здійснено перевірку чинного законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки 8 загальноосвітніх закладів та 7 дошкільних навчальних закладів. Проведеними перевірками протипожежного стану об’єктів встановлено, що відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації приділяється увага щодо покрашення стану пожежної безпеки підвідомчих об’єктів. Ряд зауважень до роботи з даного напрямку прозвучало до закладів охорони здоров'я та культури.

Голова райнонної державної адміністрації Сергій Фесун наголосив, що питання попередження пожеж на об'єктах з масовим перебуванням людей у районі сьогодні не має бути розглянуто формально. Усім керівникам районних закладів освіти, культури, медицини дано доручення негайно усунути недоліки, що прозвучали у доповіді начальника районного сектору ГУ ДСНС, та тримати питання попередження пожеж на об'єктах з масовим перебуванням людей у районі на особистому контролі.

По другому питанню виступила начальник відділу культури, національностей та релігій райдержадміністрації Анжеліка Дмитрашко.У виступі вона зазначила, що в районі зосереджується велика кількість пам`яток культури та архітектури, археологічні пам`ятки, цікаві об`єкти природи, замки. На державному обліку та під охороною на території району знаходиться 115 пам’яток культурної спадщини, з них: археології – 38, історії – 68, монументального мистецтва – 9. Відділом культури, національностей, релігій та туризму районної державної адміністрації проводиться моніторинг стану пам’яток історико-культурної спадщини району, складаються акти технічного стану пам’яток, проводиться фотофіксація, ведеться облік пам’яток, контроль за дотриманням пам’яток у належному стані, за дотриманням встановлених режимів, використання пам’яток, проведення археологічних розвідок, розкопок, добудови, перебудови, демонтажу пам’яток. Організовується широка організаційно-роз’яснювальна робота серед громадян району про цінність історико-культурної спадщини району і необхідність збереження пам’яток для майбутніх поколінь.

У підсумку роботи колегії голова адміністрації вкотре звернувся до сільських голів району по питанню використання бюджетних коштів. "Кожна копійка, яка надходить до місцевого бюджету має бути використана максимально ефективно!" – наголошує Сергій Фесун. Він звернувся до начальника фінансового управління райдержадміністрації детально проаналізувати стан наповнення бюджетів сільських рад та використання бюджетних коштів. Також запропонував провести заслуховування сільських голів щодо виконання пріоритетних напрямків роботи кожної сільської ради, визначених на 2018 рік.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію

ГО "Донбас СОС" безкоштовна "гаряча лінія" 0-800-309-110

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Липень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Погода
Архів
Липень 2020 (19)
Червень 2020 (44)
Травень 2020 (58)
Квітень 2020 (77)
Березень 2020 (59)
Лютий 2020 (19)