Дитячий малюнок – це мрія, відтворена на папері

Дитячий малюнок – це мрія, відтворена на папері

31 травня 2018 року / 1 181 переглядів

Задля досягнення основної мети - профілактики безробіття, допомоги молодим людям у підготовці до виходу на ринок праці, в Старокостянтинівському міськрайонному центру зайнятості проходить реалізація профорієнтаційного проекту «Від мрії до дії». Під час його реалізації в міськрайцентрі, в навчальних закладах та на підприємствах Старокостянтнівщини проводяться різноманітні семінари, тренінги, професіографічні екскурсії, конкурси інтелектуально-ігрового та змагально-мотиваційного характеру. Учасниками заходів є як безробітна, так і учнівська молодь.

Так, нещодавно в рамках проекту серед учнів 8-10 класів проводився конкурс шкільних стінних газет «Як обрати «свою» професію?»

Дорога до професії починається з мрії, а дитячий малюнок – це мрія, відтворена на папері. Створюючи малюнки, діти не тільки розкривають свої таланти, а й розповідають про омріяну професію, з тим, щоб у майбутньому виважено визначити перспективи й оцінити можливості свого професійного вибору. Представлені на конкурс 19 дитячих робіт були різні за композицією, сюжетом та технікою виконання. І хоча мрії з роками можуть змінитися, проте учасники конкурсу вже зараз замислюються над тим, який фах обиратимуть в майбутньому. За допомогою олівців, фломастерів та фарб, використовуючи фантазію і творчі здібності, школярі розповідали про свої майбутні професії. На малюнках знайшли відображення професій у найрізноманітніших сферах діяльності: вчитель, лікар, кухар, водій, пожежник, будівельник, тракторист, муляр, продавець, програміст, журналіст та багато інших.

Журі конкурсу було надзвичайно складно визначити переможців, адже кожен малюнок був особливим. Після тривалих дискусій дійшли до спільної думки щодо визначення переможців. За результатами конкурсу: третє місце посіли роботи Мазур Катерини, Кузьмук Анни - учениць Старокостянтинівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 та Гордійчук Олени, Мазура Олександра - учнів Губчанського НВК; друге місце вибороли Заєць Владислав, Бондар Юлія, Лавренчук Ольга - учні Вишнопільського НВК; перше місце номінували Бартовій Софії, Андрушко Анастасії - ученицям Старокостянтинівського НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія», Жук Наталії - учениці Старокостянтинівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6.

Слід відмітити, що робота Жук Наталії виборола третє місце у фіналі обласного конкурсу стінних газет.

Учні були нагороджені заохочувальними подарунками. Завершальним акордом при врученні призів стали побажання директора Старокостянтинівського міськрайонного центру зайнятості Лесі Фесун школярам обрати в майбутньому професію до душі.

Начальник відділу активної підтримки безробітних

Старокостянтинівського міськрайцентру зайнятості Л.В.Суходольська

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Грудень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
Погода
Архів
Грудень 2019 (10)
Листопад 2019 (27)
Жовтень 2019 (19)
Вересень 2019 (20)
Серпень 2019 (25)
Липень 2019 (26)