Тренування ланки цивільного захисту Старокостянтинівського району при виникненні надзвичайної ситуації на території військової частини А – 4009

Тренування ланки цивільного захисту Старокостянтинівського району при виникненні надзвичайної ситуації на території військової частини А – 4009

25 травня 2018 року / 622 переглядів

Відповідно до доручення Прем’єр – Міністра України, 24 травня 2018 року під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Володимира Кальніченка проведено тренування органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області та ланки Старокостянтинівського району у разі виникнення надзвичайної ситуації на території військової частини А – 4009.

В тренуванні взяли участь голова районної державної адміністрації Сергій Фесун, голова районної ради Михайло Яснюк, сільські голови Старокостянтинівського району, а також представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Хмельницького, Деражнянського, Летичівського районів, міст Старокостянтинів та Хмельницький.

Основними навчальними цілями тренування були: вдосконалення злагодженості та оперативності в роботі керівного складу, органів управління та сил цивільного захисту, підвищення їх готовності до виконання заходів з евакуації населення із зони можливого ураження внаслідок виникнення надзвичайної ситуації на території військової частини А–4009, а також життєзабезпечення евакуйованого населення, практичне відпрацювання заходів з оповіщення, евакуації, розміщення евакуйованого населення та забезпечення публічної (громадської) безпеки і порядку в евакуйованих населених пунктах.

В ході теоретичної частини фахівці військової частини А–4009 ознайомили учасників тренування з будовою, характеристиками артилерійських боєприпасів та реактивних снарядів, можливими наслідками, що можуть бути завданими під час їх неконтрольованої детонації та розльоту. Заступник голови районної державної адміністрації Олег Борикін представив план евакуації населення району на випадок надзвичайних ситуацій внаслідок пожеж та вибухів на військових об’єктах.

Як повідомив Олег Георгійович, у разі виникнення надзвичайної ситуації на території військової частини А-4009 у зону ураження потрапляє 2 населених пункти Старокостянтинівського району – села Підгірне та Миролюбне. Населення цих сіл потребуватиме виконання заходів із екстреної евакуації. Безпечні райони визначені, евакуаційні дії налагоджені. Свої напрямки роботи охарактеризували начальники спеціалізованих служб цивільного захисту населення.

Практична частина тренувань проходила у селах Миролюбне та Немиринці. Зокрема, у селі Миролюбне було організовано збірний пункт, пункт прийому евакуйованого населення розташували у селі Немиринці.

Піротехнічною групою АРЗ СП ГУ ДСНС в області організовано роботи з розвідки маршрутів евакуації.

Працівниками Старокостянтинівського відділу ГУ НП в області відпрацьовано заходи щодо забезпечення публічної безпеки та організації роботи блок – постів, охорони громадського порядку, організації обліку транспорту та населення, що виїжджало.

Навчально-методичним центром ЦЗ та БЖД було розгорнуто мобільний навчально-консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.

За підсумками тренування встановлено, що органи управління та сили цивільного захисту області здатні виконувати завдання за призначенням.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Грудень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
Погода
Архів
Грудень 2019 (7)
Листопад 2019 (27)
Жовтень 2019 (19)
Вересень 2019 (20)
Серпень 2019 (25)
Липень 2019 (26)