ВИХОВУЄМО ПАТРІОТІВ

ВИХОВУЄМО ПАТРІОТІВ

18 травня 2018 року / 479 переглядів

Завершився І (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») організаторами якого були відділ освіти, молоді та спорту РДА та Центр дитячої творчості Старокостянтинівської районної ради . Ця гра є системною формою роботи з військово-патріотичного та морально-етичного виховання учнівської молоді, спортивно-оздоровчої роботи, прогресивною формою учнівського самоврядування, важливим засобом формування національно-патріотичної свідомості відповідно до ціннісних орієнтирів Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки, підготовкою молоді до життєвих ситуацій та забезпечує важливим досвідом, відкриває нові здібності, об’єднує та навчає роботі в команді.

Учасниками районного етапу гри стали 8 роїв з 7 закладів загальної середньої освіти району та Центру дитячої творчості. На урочистому відкритті гри перед юними джурами виступили: начальник відділу освіти, молоді та спорту Чернега С.А., головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Грінченко О.В., заступник військового комісара майор ЗСУ Рибачук О.А., директор ЦДТ Сапчук Н.В.

Програма гри складалася з видів змагань та конкурсів військово-спортивного та культурно-просвітницького спрямування: «Впоряд», «Стрільба», «Рятівник», «Відун» та «Перетягування линви».

Всі види змагань та конкурси були командні, але у конкурсі «Стрільба» визначалися ще особисті результати. Найкращі результати у командному заліку конкурсу «Стрільба» показав рій «Відважні соколи»)Пашковецький НВК). Друге місце зайняв рій «Патріоти» (Іршиківський НВК) та третє місце - рій «Стрільці» ЦДТ (на базі Староостропільського НВО).

Виконання прийомів муштрового впоряду у складі рою оцінювалося у військово-спортивному виді «Впоряд». Найкраще із завданнями впорався рій «Прометей» (Воронковецька ЗОШ І-ІІІст.) Друге і третє місця – у роїв «Берегиня»(Григорівська ЗОШ І-ІІІст.)та «Відважні соколи»(Пашковецький НВК).

В інтелектуальній вікторині «Відун», що включала питання з історії України та доби козаччини переможцем став рій «Прометей» (Воронковецька ЗОШ І-ІІІст.), друге і третє місця посіли «Патріоти» (Немиринецька ЗОШ І-ІІІст.) і «Берегиня»(Григорівська ЗОШ І-ІІІст.). Відмічено у даному конкурсі і знання юних джур рою «Молода Січ»(В.Мацевицький НВК).

У конкурсі «Рятівник» оцінювались знання та практичні вміння з надання першої долікарської допомоги. Рій «Нащадки козаків» (Бутовецька ЗОШ І-ІІІст.) був визнаний кращим. Друге місце у цьому конкурсі – у рою «Берегиня» (Григорівська ЗОШ І-ІІІст.), третім став рій «Прометей» (Воронковецька ЗОШ І-ІІІст.).

Цікаво пройшло змагання «Перетягування линви», яке традиційно є одним з найулюбленіших видів змагань. Поетапне випробовування сили та командного вміння принесло перемогу рою «Патріоти» (Іршиківський НВК). Друге і третє місця розділили відповідно рої «Прометей» (Воронковецька ЗОШ І-ІІІст.) та «Патріоти» (Немиринецька ЗОШ І-ІІІст.)

Швидко промайнув день джурівського таборування. На урочистому закритті переможцям та призерам І етапу козацької гри вручалися грамоти.

Методист ЦДТ А.Л.Нагорна

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Перелік пунктів обігріву у Старокостянтинівському районі

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Січень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Погода
Архів
Січень 2020 (16)
Грудень 2019 (22)
Листопад 2019 (28)
Жовтень 2019 (19)
Вересень 2019 (20)
Серпень 2019 (25)