"Від спільних зусиль органів виконавчої влади та місцевого самоврядування залежить подальший успішний соціально – економічний та культурний розвиток району"- Сергій Фесун

18 травня 2018 року / 571 переглядів

17 травня 2018 року відбулось пленарне засідання шістнадцятої сесії районної ради.

В ході роботи сесії голова районної державної адміністрації Сергій Фесун прозвітував про здійснення районною державною адміністрацією делегованих їй повноважень.

У своєму виступі він детально проаналізував роботу райдержадміністрації та її структурних підрозділів у 2017 році, окреслив досягнення та проблемні питання соціально-економічного життя району.

Зазначив, що в минулому році вдалося забезпечити збалансований економічний і соціальний розвиток території.

Було детально проаналізовано показники галузей промисловості, сільського господарства, напрямки цільового використання бюджетних надходжень, контроль за їх використанням, залучення інвестицій, тощо.

Особлива увага зверталась на позитивні зміни, що відбуваються у галузях медицини, освіти, фізичної культури та спорту.

Повний звіт голови районної державної адміністрації за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1Tp-VLtcFhRfDb2uwmV_F7t-9tXeK66kz/view?usp=sharing

Завершуючи звіт, голова райдержадміністрації зазначив, що проведений аналіз засвідчує якісну реалізацію делегованих радою повноважень. «Старокостянтинівська районна державна адміністрація і надалі тісно співпрацюватиме з органами місцевого самоврядування в напрямку збереження та нарощування економічного потенціалу району, стимулювання інвестиційної діяльності, недопущення зниження рівня життя мешканців Старокостянтинівщини та підтримки соціально вразливих верств населення».

Він подякував за підтримку усім, хто допомагав не лише практичними діями, а й розумінням та конструктивними порадами. Також виразив свою впевненість, що саме від спільних зусиль органів виконавчої влади та місцевого самоврядування залежить подальший успішний соціально – економічний та культурний розвиток району.

Звіт було схвалено депутатами одноголосно.

Також в ході роботи сесії затверджено зміни до бюджету на 2018 рік, Програму зайнятості населення Старокостянтинівського району на 2018-2020 роки. Заслухано інформації про реалізацію заходів районної програми "Цукровий діабет" у Старокостянтинівському районі на 2017-2019 роки, цільової програми забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділу пожежної охорони та невоєнізованих пожежних формувань у Старокостянтинівському районі на 2016-2020 роки, програми "Питна вода" Старокостянтинівського району на 2012-2020 роки, програми подальшого вдосконалення соціальної роботи центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді у Старокостянтинівському районі на 2013-2017 роки.

Підтримано рішення про реорганізацію комунального закладу «Старокостянтинівський центр первинної медико-санітарної допомоги» у комунальне некомерційне підприємство «Старокостянтинівський Центр ПМСД» та затверджено Статут нового комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» Старокостянтинівської районної ради.

За підсумками роботи шістнадцятої сесії районної ради сьомого скликання розглянуто і прийнято близько 20 рішень.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Грудень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
Погода
Архів
Грудень 2019 (10)
Листопад 2019 (27)
Жовтень 2019 (19)
Вересень 2019 (20)
Серпень 2019 (25)
Липень 2019 (26)