Питання уточнення районного бюджету на 2018 рік обговорено у ході позачергового засідання колегії райдержадміністрації

Питання уточнення районного бюджету на 2018 рік обговорено у ході позачергового засідання колегії райдержадміністрації

15 травня 2018 року / 58 переглядів

14 травня голова районної державної адміністрації Сергій Фесун провів позачергове засідання колегії районної державної адміністрації, на якому розглянуто питання «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік».

Начальник управління фінансів райдержадміністрації Григорій Горда проінформував присутніх про те, що заплановано внести зміни до доходної частини районного бюджету на суму понад 4,6 млн.грн. Основні суми коштів пропонується спрямувати центральній районній лікарні на оснащення пологового відділення реанімаційними комплексами (2000,0 тис.грн.), на будівництво вуличних мереж водопроводу в с.Жабче Радковецької сільської ради (1150,644 тис.грн.), на капітальний ремонт приміщення Староостропільської амбулаторії загальної практики сімейної медицини (200,0 тис. грн.), на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами (22,4 тис.грн.), оснащення в районі кабінетів інклюзивно-ресурсних центрів (125,9 тис.грн.), на оснащення закладів середньої освіти з поглибленим вивченням природничих та математичних предметів мультимедійними засобами навчання (700 тис.грн.), на забезпечення відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації організаційно-комп'ютерною технікою та витратними матеріалами для початкової школи (407,789 тис.грн.). Також запропоновано збільшити видаткову частину районного бюджету по загальному фонду на 516,7 тис.грн. Кошти спрямувати на виконання ряду районних програм та інших заходів.

Проект рішення «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік» підтримано членами колегії одноголосно та направлено в установленому порядку районній раді для розгляду та затвердження на черговій сесії.

Пошук
До уваги громадян
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Електронний каталог соціальних послуг Старокостянтинівського району

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Травень 2018    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
Погода