виїзне засідання колегії районної державної адміністрації у Сковородківській сільській раді

виїзне засідання колегії районної державної адміністрації у Сковородківській сільській раді

3 травня 2018 року / 272 переглядів

Голова районної державної адміністрації Сергій Фесун провів виїзне засідання колегії районної державної адміністрації.

Члени колегії, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, сільські голови детально ознайомилися із роботою Сковородківської сільської ради, на пленарному засіданні розглянули чотири питання:

  1. Про підсумки проходження опалювального сезону 2017/2018 року та організацію підготовки об'єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери Старокостянтинівського району до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 року.
  2. Про організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей в районі у 2018 році.
  3. Про здійснення виконавчим комітетом Сковородківської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади.
  4. Про стан виконавської дисципліни в районній державній адміністрації у І кварталі 2018 року.

Перед початком пленарного засідання сільський голова Володимир Шкробтак привітав гостей на сковородецькій землі. Провів коротку екскурсію кабінетами сільської ради, будинком культури, ознайомив із символікою територіальної громади. Коротко окреслив пріоритетні напрямки роботи сільської ради у 2017 та 2018 роках, зупинився на планах, які вдалося реалізувати. Зокрема зазначив, що з метою економії енергоресурсів адміністрацію сільської ради переведено у приміщення будинку культури. Будинок культури у Сковородках опалюється. В минулому році тут було встановлено потужний твердопаливний котел та змонтовано систему повітряного опалення. "Система повністю себе виправдала." - запевняє сільський голова. Наразі у приміщенні, розміром близько 100 кв.метрів, тепло та затишно. У будівлі функціонує - будинок культури, бібліотека, сільська рада, облаштовано спортивний зал та кімнату для дитячих розваг, надаються послуги перукаря. До облаштування спортивного залу тренажерами та закупівлі іграшкових автомобілів було залучено кошти сільськогосподарських формувань що здійснюють діяльність на території сільської ради.

В ході пленарного засідання по першому питанню виступив заступник голови районної державної адміністрації Олег Борикін. Він зазначив, що в період підготовки до опалювального періоду було відпрацьовано план заходів з підготовки до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2017/2018 року, здійснено моніторинг стану готовності об’єктів соціальної сфери до осінньо-зимового періоду.

У зв’язку із зниженням середньодобової температури зовнішнього середовища нижче 8 °C опалювальний сезон в районі розпочався 12 листопада 2017 року. У першу чергу опалення забезпечено в лікарнях, дитячих садочках та школах.

З метою оперативного реагування на події, що виникали внаслідок несприятливих погодних умов, в районі діяв оперативний штаб із забезпечення безпечної роботи об’єктів життєдіяльності населення.

У період опалювального сезону на особливому контролі було питання розрахунків за спожиті енергоносії. Здійснювався постійний моніторинг проходження опалювального сезону, щоденно опрацьовувались оперативні дані та направлялись повідомлення до обласного штабу.

Виробнича та соціальна сфери району стабільно забезпечувалися енергетичними ресурсами.

Надзвичайно актуальним сьогодні є питання підготовки організації літнього відпочинку та оздоровлення дітей в районі. З даного питання виступив начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Сергій Чернега.

Він зазначив, що на території Старокостянтинівського району функціонує "Позаміський заклад оздоровлення та відпочинку "Калинівка". З року в рік покращується матеріально - технічна база закладу. У 2018 році, на підготовку до роботи позаміського закладу оздоровлення та відпочинку "Калинівка", з районного бюджету виділено 816,9 тис. грн.

Наразі тривають роботи по благоустрою території: табір очищується від зимового сміття, зрізуються сухі кущі та аварійні дерева.

Розпочато капітальний ремонт їдальні та харчоблоку. Планується замінити вікна на металопластикові, обшити зовнішні стіни фальшбрусом, замінити керамічну плитку на стінах та підлозі, встановити нову сантехніку.

Також розпочато внутрішній ремонт кімнат спальних корпусів № 1 і 2. Триває обшивання стін дерев'яною вагонкою. Планується капітальний ремонт критої веранди корпусів.

Тривають роботи по укладанню тротуарної плитки та бордюрів між спальними корпусами та харчоблоком.

Інформація про заклад розміщена на сайті kalynivka.fo.ua та в соціальних мережах.

Вартість путівки у 2018 році становитиме 3495 грн.

По освітніх закладах розпочато збір документів для отримання безкоштовних путівок дітям соціально вразливих категорій.

Роботу позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Калинівка» в цьому році планується здійснити у три зміни, починаючи з 15 червня, тривалість оздоровчої зміни 21 день. За сезон в закладі планується оздоровити близько 350 дітей.

Про стан виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади Сковородківською сільською радою доповів заступник керівника апарату районної державної адміністрації Володимир Сідлецький. Також заслухано звіт сільського голови Володимира Шкробтака. В ході роботи було відмічено, що виконавчим комітетом сільської ради вживаються заходи на виконання доходної частини бюджету сільської ради. Проте бюджет виконано на 88,1 %.

У сільській раді створено комунальне підприємство "Громада", яке виконує значний обсяг робіт. Зокрема проведено ремонт частини приміщення сільського будинку культури, виконано поточний ремонт вуличного освітлення проводяться роботи з благоустрою територій: прибирання автобусних зупинок та вивезення сміття, зрізання аварійних дерев, розчистка доріг від снігу в зимовий період, а також надаються транспортні послуги по перевезенню дров.

Декілька років поспіль для Сковородківської сільської ради залишалося гострим питання забезпечення населення питною водою. Сільський голова звітує про те, що роботи в даному напрямку виконуються. У 2017 році здійснено ремонт водогону в селі Сковородки, проведено капітальний ремонт артезіанської свердловини у селі Круглики. Проведено капітальний ремонт підвідного водопроводу села Круглики, ремонт вуличних водопроводів по вулицях Садова та Березина.

Також із місцевого бюджету виділяються кошти на утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури. Вживаються заходи щодо виконання делегованого повноваження у сфері регулювання земельних відносин. Здійснюється облік землекористувачів на території сільської ради, ведеться документація. Виконавчим комітетом сільської ради за погодженням з власниками підприємств торгівлі, контролюється питання стану торговельного обслуговування та затверджується режим роботи торговельних підприємств.

Належним чином забезпечується виконання делегованого повноваження у сфері соціального захисту населення. Соціальним працівником районного територіального центру соціального обслуговування обслуговується 12 одиноких громадян. Ведеться облік громадян, які мають право і користуються соціальними пільгами.

У діяльності виконавчого комітету вагому частку становить здійснення делегованого повноваження у сфері освіти, охорони здоров`я, культури, фізкультури і спорту.

На території Сковородківської сільської ради розміщений один навчальний заклад Сковородківський НВК, у якому навчаються і виховуються 73 дитини.

Фельдшерський пункт, що знаходиться у с.Сковородки обслуговує 562 жителі трьох сіл Сковородки, Весела та Круглики.

На території Сковородківської сільської ради функціонують сільський будинок культури та бібліотека с. Сковородки у яких працює 2 працівники.

Про стан виконавської дисципліни в районній державній адміністрації у І кварталі 2018 року звітував заступник керівника апарату райдержадміністрації Володимир Сідлецький. Рішення з даного питання члени колегії підтримали одноголосно.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Грудень 2018    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Погода