Напередодні відзначення Дня довкілля в Україні

Напередодні відзначення Дня довкілля в Україні

23 квітня 2018 року / 174 переглядів

Щороку, у третю суботу квітня, коли природа уже готова до весняного оновлення, в Україні відзначають День довкілля. Головною метою цього свята є поліпшення стану української природи. Багато заходів на відзначення Дня довкілля проводяться на районному, обласному та державному рівнях. Це і озеленення територій, прибирання скверів та парків, проведення виховних заходів на природоохоронну тематику, тощо.

Напередодні відзначення Дня довкілля в Україні працівники Старокостянтинівської районної державної адміністрації та її структурних підрозділів, на чолі із головою районної державної адміністрації Сергієм Фесуном здійснили прибирання мальовничого куточка Старокостянтинівщини - територію позаміського закладу оздоровлення та відпочинку "Калинівка".

В ході прибирання було проведено розчистку території закладу від сухих та аварійних дерев, кущів. Зелені зони очищено від торішнього листя та сміття, побілено дерева.

"Своїм прикладом ми закликаємо керівників підприємств, установ, організацій району, усіх мешканців краю долучатись до подібних акцій. Дотримуватись Правил благоустрою, забезпечення чистоти і порядку не тільки у себе вдома, але й у громадських місцях. Чистота навколишнього серидовища залежить від кожного з нас."- зазначає голова районної державної адміністрації Сергій Фесун.

Пошук
До уваги громадян
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Електронний каталог соціальних послуг Старокостянтинівського району

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Травень 2018    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
Погода