100 років милосердя

100 років милосердя

19 квітня 2018 року / 367 переглядів

18 квітня 2018 року на державному рівні в Україні відзначається пам’ятна дата – 100 років з дня утворення Товариства Червоного Хреста України. 19 квітня у приміщенні районного центру культури імені Володимира Ножки відбувся урочистий захід, присвячений цій святковій події, на якому зібралися працівники Товариства Червоного Хреста, їхні послідовники, волонтери, благодійники.

З вітальним словом до членів Старокостянтинівської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України звернулась заступник голови районної державної адміністрації Людмила Гнатюк. Зокрема, заступник голови райдержадміністрації акцентувала увагу на важливості діяльності Товариства Червоного Хреста, його ролі у підтримці малозабезпечених сімей, дітей-сиріт, інвалідів та ветеранів, пропагуванні гуманістичних ідей, донесенні до громадськості інформації про небезпечні хвороби, навчанні домедичної допомоги та заохоченні донорства. "Шановні працівники Товариства Червоного Хреста, їхні послідовники, волонтери, благодійники! Бажаю усім вам сил та можливостей і надалі творити добрі справи. Нехай не підводить здоров'я, не відвертається удача та супроводжує щаслива доля. Нехай незмінними у вашій діяльності і вашому житті залишаються такі ж пріоритети, як сьогодні, – допомагати тим, хто цього найбільше потребує", – зазначила Людмила Гнатюк.

Діяльність Старокостянтинівської міськрайонної організації багатогранна і направлена на усіх тих людей, які потребують догляду, психологічної підтримки, лікування та простого людського спілкування. Саме тому основними принципами в організації залишаються гуманність, людяність, милосердя, неупередженість, єдність та добровільність.

100-річний ювілей Товариства Червоного Хреста України – це беззаперечний доказ необхідності його існування і незмінно вагомої ролі у суспільстві. А головним критерієм успіху функціонування цієї організації є щирість, співчуття та розуміння кожного з нас, що спільні добрі справи зроблять світ добрішим і світлішим!

Особливі слова вдячності гостей святкових заходів звучали на адресу голови Старокостянтинівської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України Зої Скакун, яка впродовж багатьох років очолює організацію. За багаторічне активне сприяння у роботі, вагомий внесок у розвиток Товариства, підтримку його благодійної діяльності, виховання молоді у дусі добра, милосердя, співчуття та з нагоди 100-річчя утворення Товариства Червоного Хреста України нагороджено почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради й цінними подарунками:

– педагогічний та учнівський колективи Григорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

– Ниника Анатолія Олександровича – члена Правління, волонтера Старокостянтинівської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України;

– Сидорчук Любов Андріївну – члена Правління, президії, волонтера Старокостянтинівської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України.

Також, за вагомий внесок у розвиток Товариства, підтримку його благодійної діяльності, залучення населення до лав донорства та з нагоди 100-річчя утворення Товариства Червоного Хреста України нагороджено почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради й цінними подарунками Сторожук Надію Миколаївну, Малярук Марію Володимирівну, Яремчук Аллу Семенівну, Юргілевич Світлану Станіславівну та Поліщук Світлану Яківну.

Чудовим подарунком для присутніх став концерт місцевих творчих колективів та вокальних виконавців.

Товариство Червоного Хреста України є найвпливовішою і найбільшою за чисельністю в країні громадською організацією, діяльність якої підтримується і здійснюється у тісній співпраці з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування і спрямована на надання медичної, соціально-побутової, натуральної, матеріальної та іншої допомоги одиноким малозабезпеченим ветеранам війни і праці, особам з інвалідністю, хворим громадянам похилого віку, дітям-сиротам, багатодітним сім’ям, мігрантам, біженцям, іншим верствам населення, які потребують соціальної підтримки.

За роки існування Товариство неодноразово приходило на допомогу державі в скрутних ситуаціях, зокрема в роки громадянської та Великої Вітчизняної війни.

Саме активісти Товариства рятували мирне населення від епідемій голоду, тифу, туберкульозу тощо.

З 2013 року працюють створені при Національному комітеті та обласних організаціях Товариства волонтерські загони швидкого реагування Червоного Хреста, основна мета яких – надання першої допомоги постраждалим внаслідок надзвичайних ситуацій. Під час Революції гідності загін Національного комітету Товариства надав допомогу 1,5 тис. постраждалих.

Упродовж останніх чотирьох років Товариство працює в особливих умовах, що зумовлено анексією Криму та збройним конфліктом на сході України. Перед Товариством постали нові виклики, що спричинили розширення спектру діяльності і перегляд пріоритетів у роботі, зокрема удосконалення та підвищення ефективності роботи з надання допомоги найбільш уразливим верствам населення, насамперед внутрішньо переміщеним особам з місць проведення антитерористичної операції та анексованої території.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Березень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Погода