Сергій Фесун провів засідання комісї з питань регулювання земельних відносин

Сергій Фесун провів засідання комісї з питань регулювання земельних відносин

19 квітня 2018 року / 260 переглядів

19 квітня голова районної державної адміністрації Сергій Фесун провів засідання комісії з питань регулювання земельних відносин на території Старокостянтинівського району.

Членами комісії розглянуто питання про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі на місцевості, надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі на місцевості для ведення товарного сільськогосподарського виробництва й розглянуто заяви громадян про надання та продовження договорів оренди земельних ділянок із земель невитребуваних паїв.

У зв'язку із поданням окремими заявниками неповного пакету документів рішенням комісії вирішено ряд справ направити на додаткове вивчення та розгляд під час наступного засідання.

На порядку денному засідання комісії також розглянуто питання про порушення природоохоронних зон окремими агропідприємствами району під час проведення посівної кампанії. Голова районної державної адміністрації Сергій Фесун дав доручення начальнику агропромислового розвитку, екології та природніх ресурсів Володимиру Бурлакову провести відповідні заходи реагування щодо порушників земельного та природоохоронного законодавства, які проводять обробіток землі у прибережних смугах річок та ставків.

Підсумовуючи роботу комісії голова райдержадміністрації зазначив, що регулювання земельних відносин – сьогодні вкрай важливий механізм для забезпечення росту економіки району, наповнення місцевих бюджетів та покращення життя громад.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Березень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Погода