Відбулось методичне заняття з питань ведення військового обліку та бронювання

Відбулось методичне заняття з питань ведення військового обліку та бронювання

19 квітня 2018 року / 358 переглядів

З метою покращення функціонування, організації та ведення військового обліку та бронювання громадян України на території Старокостянтинівського району, 19 квітня районною державною адміністрацією спільно із Старокостянтинівським об'єднаним міським військовим комісаріатом проведено методичне заняття з питань ведення військового обліку. Участь у заході взяли представники підприємств, установ, організацій, органів місцевого самоврядування, структурних підрозділів райдержадміністрації, до посадових обов'язків яких входить питання ведення військового обліку.

У рамках проведення методичного заняття заступник голови районної державної адміністрації Олег Борикін ознайомив учасників заходу із особливостями реалізації Закону України "Про Єдиний державний реєстр військовозобов'язаних", указів та доручень Президента України, постанов Кабінету Міністрів України, наказів Міністерства оборони України з питань військового обліку. Олег Борикін зазначив, що безумовне виконання нормативних актів із ведення військового обліку та бронювання військовозобов'язаних є вагомою складовою забезпечення обороноздатності нашої держави в сучасних умовах захисту її северенітету й територіальної цілісності, та закликав усіх присутніх з відповідальністю виконувати свої посадові обов'язки.

Військовий комісар Старокостянтинівського об'єднаного міського військового комісаріату Володимир Медведчук розповів присутнім про призначення, завдання та порядок ведення Єдиного державного реєстру військовозобов'язаних, особливості роботи у даному реєстрі та основні завдання з підготовки до його впровадження у 2018 році.

Також, під час навчання розглянуто питання про організацію та ведення військового обліку військовозобов'язаних на підприємствах, в установах, організаціях та навчальних закладах, в органах місцевого самоврядування, його інформаційно-методичне забезпечення, особливості роботи по оформленню відстрочок від призову на військову службу військовозобов'язаним, які підлягають бронюванню на період мобілізації та на воєнний час.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Березень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Погода