Механізми покращення якості надання адміністративних послуг обговорили на Старокостянтинівщині

Механізми покращення якості надання адміністративних послуг обговорили на Старокостянтинівщині

18 квітня 2018 року / 497 переглядів

Голова районної державної адміністрації Сергій Фесун привітав на Старокостянтинівщині учасників обласного семінару «Актуальні питання надання адміністративних послуг» - керівників центрів надання адміністративних послуг населенню райдержадміністрацій, виконкомів міських рад та об’єднаних територіальних громад Хмельницької області.

У вітальному слові голова адміністрації коротко окреслив основні напрямки соціально-економічного розвитку Старокстянтинівського району, охарактеризував роботу центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації. Далі заступник голови районної державної адміністрації Олег Борикін та начальник відділу надання адміністративних послуг Людмила Опанчук детально ознайомили присутніх із роботою установи.

«Центр надання адміністративних послуг Старокостянтинівської райдержадміністрації є одним із кращих у Хмельницькій області.» - зауважила Олена Петрівна Сліпко – начальник відділу з питань розвитку підприємництва та регуляторної політики Департаменту економічного розвитку Хмельницької ОДА. При його створені було враховано та дотримано усіх вимог щодо достатньо просторої площі приміщення ЦНАП – загальна площа становить 294,4 м2, в т.ч. площа відкритої частини - 235,6 м2. Забезпечено надання адміністративних послуг за принципом «єдиного вікна» та організаційної єдності. Робочі місця облаштовано у двох просторих залах з легкими конструкціями-перегородками, що надало змогу одночасно розмежувати ці робочі місця і зберегти відкритість та прозорість. Також облаштовано комфортні місця для очікування, забезпечено можливість безперешкодного самостійного доступу до інформації, яка стосується функціонування ЦНАП. Створено належні умови для доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями – облаштовано вхід пандусом. Для зручності відвідувачів працівниками ЦНАПу запроваджено інформування заявників про готовність результату телефоном та відправлення результатів адміністративних послуг поштовим відправленням при бажанні суб’єктів звернень. Також в Центрі створено дитячий куточок для комфорту батьків з дітьми. В ЦНАП облаштовано 11 робочих місць, зокрема: 5 місць адміністраторів (з врахуванням керівника) та 6 місць для суб’єктів надання адміністративних послуг.

За І квартал 2018 року працівниками відділу надання адміністративних послуг було надано 2799 адміністративних послуг, зокрема: послуги управління Держгеокадастру – 1537, послуги з реєстрації нерухомого майна – 930, послуги районного сектору державної міграційної служби - 169; послуги з реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань - 126; послуги сектору містобудування, архітектури, будівництва та регіонального розвитку райдержадміністрації - 12; послуги щодо видачі дозвільних документів – 11, послуги служби у справах дітей райдержадміністрації - 8; послуги юридичного відділу райдержадміністрації – 6.

Середньомісячна кількість адміністративних послуг, наданих через ЦНАП, становить 933 послуги.

Прийом документів у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб та громадських формувань, державної реєстрації речових прав на нерухоме майно надаються виключно через адміністраторів ЦНАП.

Відповідно до вимог Закону України «Про адміністративні послуги» розроблено графік прийому суб’єктів звернень ЦНАП, який затверджено головою райдержадміністрації.

Сформовано нормативно-правову базу, на підставі якої діє ЦНАП, зокрема: положення про ЦНАП, регламент ЦНАПу, перелік адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП.

Інформаційна зона в приміщенні ЦНАП наповнена в повному обсязі. Періодично поновлюється інформація на офіційному сайті райдержадміністрації, зокрема розміщено банер з посиланням на сторінку ЦНАП, який в повному обсязі висвітлює інформацію про роботу центру. В районній газеті «Життя Старокостянтинівщини» неодноразово висвітлювалися матеріали щодо нормативно-правової бази ЦНАПу.

Впорядковано інформаційні та технологічні картки суб’єктів надання адміністративних у відповідності до вимог розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 р. № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг».

У підсумку роботи учасники семінару обговорили механізми покращення якості надання адміністративних послуг через вдосконалення роботи центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) у містах і районах області з врахуванням нових повноважень, що передаються органам місцевого самоврядування та райдержадміністраціям у сферах: реєстрації бізнесу, нерухомості, місця проживання, тощо.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Березень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Погода