Посівна – 2018 у розпалі

Посівна – 2018 у розпалі

17 квітня 2018 року / 296 переглядів

Сільськогосподарським підприємствам району цьогоріч прогнозується провести посів ярих культур на площі 51,8 тис.га, з яких зернові культури займатимуть 25,3 тис. га, в тому числі ранні зернові – 10,1 тис. га, технічні – 25,2 тис. га, кормові – 1,3 тис. га.

Станом на 17.04.2018 року проведено посів ранніх зернових культур на площі 9090 га (90%) до прогнозу, з них ярого ячменю – 7380 га (90%), ярої пшениці – 481 га (100%), овесу – 570 га (78%), гороху – 660 га (100%). Крім того, посіяно цукрових буряків на площі 1560 га (57%), соняшнику – 4750 га (44%). Розпочато посів кукурудзи на зерно.

Першими приступили до посіву ранніх зернових культур: СГК ім. Щорса с. Ладиги, ФГ «Бізон-1» с.Сахнівці, ФГ «Династія» с.Йосипівка, СГК «Решнівецький» с.Решнівка, ПСП «Криниця» с.Криниця, ФГ «Верховина» с.Верхняки.

На посівні роботи задіяно 350 тракторів, 190 культиваторів, 175 сівалок, 120 плугів, 67 дискових борін.

Не дивлячись на те, що сільськогосподарські роботи почались на два тижні пізніше, агротехнічні строки посіву культур витримуються. Посівна компанія в цьому році потребує від аграріїв особливої організованості. Прогноз на весну вимагає проведення всього комплексу польових робіт в стислі строки, із застосуванням вологозберігаючих технологій, зменшуючи кількість проходів агрегатів.

Крім посівних робіт аграрії району проводить догляд за озимими культурами, більшість яких знаходиться в доброму і задовільному стані. Всі озимі зернові культури своєчасно підживлені азотними добривами. Господарства готуються проводити догляд за ними: вносяться гербіциди та фунгіциди, проводиться друге підживлення.

Управління агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів райдержадміністрації

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний відділ філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Лютий 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728 
Погода