Збереження здоров’я жінок - забезпечення здорового майбутнього покоління

Збереження здоров’я жінок - забезпечення здорового майбутнього покоління

18 квітня 2018 року / 399 переглядів

Для всіх є очевидним, що здорова жінка – це здорові діти, тому збереження здоров’я жінки та створення максимальних можливостей для щасливого життя кожної родини є дуже важливим.

Для збереження здоров’я жінок та забезпечення здорового майбутнього покоління мешканців Старокостянтинівщини у складі Старокостянтинівської центральної районної лікарні функціонує гінікологічне відділення. Тут проводиться консервативне лікування гінекологічних захворювань, проводяться планові оперативні втручання згідно графіка, та у екстренних випадках, надається цілодобова невідкладна гінекологічна допомога жіночому населенню району. Відділення розраховане на 15 ліжко-місць для стаціонарного лікування. Роботу забезпечує висококваліфікований медичний персонал на чолі із завідуючою відділенням - лікарем вищої категорії Кукурікою Лесею Василівною. У відділенні працюють: 1 лікар, 6 працівників середнього медичного персоналу та 6 – молодшого. У 2017 році в відділенні проліковано 645 хворих, проведено 259 операцій.

Гінекологічне відділення працює у тісній співпраці із пологовим відділенням. За рахунок бюджетних коштів у 2017 році було проведено капітальний ремонт пологового відділення центральної районної лікарні.

Покращення медичних послуг для населення і надалі є пріоритетним у роботі влади району. Зокрема у 2018 році із районного бюджету на проведення поточних ремонтів центральної районної лікарні додатково виділено 100 тисяч гривень. Розпочато ремонт гінекологічного відділення. Зокрема - ремонт маніпуляційної кімнати та кімнати гігієни хворих. Тут планується замінити двері, сантехніку, стіни облицювати новою плиткою, вмонтувати теплу підлогу у санвузлі та встановити душову кабіну.

Роботи виконуються згідно проекту приватним підприємцем Нестюркіним Юрієм Михайловичем.

Голова районної державної адміністрації Сергій Фесун ознайомився із ходом проведення ремонтних робіт, пересвідчився у якості їх виконання.

Спілкуючись із завідуючими гінекологічного та пологового відділень Кукурікою Лесею Василівною та Лянскорунською Лесею Михайлівною висловив переконання, що роботи по зміцненню матеріально-технічної бази ЦРЛ продовжаться, і спільно, у конструктивному діалозі між лікарями та владою, вдасться реалізувати ще чимало корисних проектів, задля покращення медичного обслуговування мешканців краю.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Березень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Погода