Озеленено територію літописного Губина

Озеленено територію літописного Губина

16 квітня 2018 року / 336 переглядів

13 квітня, в рамках проведення акції "Майбутнє лісу в твоїх руках", працівниками районної державної адміністрації, на чолі із головою районної державної адміністрації Сергієм Фесуном, спільно із працівниками ДП "Старокостянтинівське лісогосподарство" (директор Юрій Грачук), працівниками виконавчого апарату Ладигівської сільської ради (сільський голова Володимир Білий), здійснено озеленення території літописного городища с.Губин. Зокрема, здійснено посадку понад 300 саджанців дуба червоного, липи дрібнолистої та берези.

Завдячуючи весняній погоді, лісокультурна кампанія у Старокостянтинівському держлісгоспі зараз у самому розпалі, висаджено 79 га лісових культур із запланованих 86 га.

За словами голови районної державної адміністрації стародавнє городище Губин є однією із найцікавіших археологічних пам'яток Поділля. Тому, його збереження та благоустрій є завданням не лише органів державної влади та місцевого самоврядування, а й усіх свідомих громадян.

Городище літописного міста Губин ХІІ-ХІІІ ст. Болохівської землі вперше в літературних джерелах з'являється 1241 року, коли галицький князь Данило Романович під час каральної акції проти Болохівської землі повністю його знищив, попередньо вивівши звідти мешканців.

Перший опис городища Губина зустрічаємо в праці В.Б.Антоновича "Археологическая карта Волынской губернии", що опублікована в 1901 році. З неї дізнаємося, що Губин є частиною Болохівської землі. Болохівська земля розташовувалася у басейні річок Случ, Тетерів, Ікопоть, Горинь, Хомора, верхів'ях Південного Бугу й згадується в Іпатіївському літописові під 1150 роком.

Площа городища Губин складає 4,6 га. Це одне із найбільших за площею городищ Болохівської землі. Історико-топографічна особливість городища є те, що воно складається із чотирьох уособлених ділянок, які кожна окремо, і всі разом обнесені земляними валами та ровами. Це означає, що Губинське городище являє собою залишки міста.

Висота валів від 3, 5 до 10 м. Загальна довжина валів – 435 м. Губин має п'ять оборонних валів. Стандартною кількістю валів є 2-3. Розміри та підйоми валів вказують на те, що Губин був розташований у надзвичайно вигідному стратегічному положенні.

Археологічні дослідження (які ведуть університети м. Житомира та м.Кам'янця-Подільського) стверджують: населення Губина мало тісні економічні та культурні зв'язки з Галичем, Києвом, Черніговом та іншими містами Південно-Західної Русі.

Масовими знахідками є скляні браслети виготовлені в Києві та частково в Галичі, знайдена висла свинцева печатка новгородського князя Володимира Всеволодовича, яка датується 1136 роком; інші значні та коштовні знахідки. Городище Губина є дуже цікавим у науковому відношенні археологічним об'єктом Правобережної України.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Листопад 2018    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Погода