На Старокостянтинівщині розпочато весняний призов громадян до лав Збройних Сил України

На Старокостянтинівщині розпочато весняний призов громадян до лав Збройних Сил України

11 квітня 2018 року / 87 переглядів

Відповідно до Указу Президента України №33/2018 від 15 лютого 2018 року "Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році", постанови Кабінету Міністрів України №352 від 21.03.2002 р. "Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу”, розпорядження голови Хмельницької обласної державної адміністрації від 07.03.2018 року №278/2018-р "Про організацію в області чергових призовів громадян України на строкову військову службу", розпорядження голови районної державної адміністрації від 16.03.2018 року №51/2018-р "Про організацію в районі чергового призову громадян України на строкову військову службу у 2018 році" на Старокостянтинівщині розпочато весняний призов громадян до лав Збройних Сил України. Старокостянтинівському об'єднаному міському військовому комісаріату визначено планове завдання на призов громадян для проходження строкової служби у кількості 50 чоловік.

10 квітня відбулось перше планове відправлення 10 призовників зі Старокостянтинівщини до Хмельницького збірного пункту для подальшої відправки до лав Збройних Сил України.

Під час урочистих проводів з вітальним словом до майбутніх захисників України звернулись заступник голови районної державної адміністрації Людмила Гнатюк та військовий комісар Старокостянтинівського ОМВК Володимир Медведчук. "Строкова служба є почесним обов’язком кожного громадянина нашої держави! Ви ідете в нову, оновлену українську армію, де будете здобувати потрібні навики, щоб стати фахівцями своєї справи, захисниками України. Вірю, що ви станете гідними представниками Старокостянтинівщини! Повертайтесь додому справжніми чоловіками", – зазначила Людмила Гнатюк.

Зазначимо, що військовослужбовці строкової служби не направлятимуться до зони проведення антитерористичної операції.

Пошук
До уваги громадян
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Офіцери і солдати реактивного дивізіону 18-ї омсбр з Чечні від Криму до Донбасу Упізнано військовослужбовців реактивного дивізіону 18-ї окремої мотострілкової бригади (в / ч 27777, Ханкала / Калиновська, з 2017 року переформована в 71-й МСП відновленої 42й дивізії) , які брали участь в боях на території України.

Переглянути детальну інформацію

Електронний каталог соціальних послуг Старокостянтинівського району

Переглянути детальну інформацію

Правила охорони електричних мереж

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Квітень 2018    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
Погода