Світлої пам'яті Русіної Ніни Олександрівни

Світлої пам'яті Русіної Ніни Олександрівни

10 квітня 2018 року / 145 переглядів

Старокостянтинівська районна державна адміністрація з глибоким сумом повідомляє, що на 94-му році життя пішла у вічність Герой Соціалістичної Праці Русіна Ніна Олександрівна.

Великий життєвий та трудовий шлях пройшла Ніна Олександрівна. Народилась 20 березня 1925 року у м.Старокостянтинові. У 1941 році закінчила школу №3. По війні працювала в ланці на буряках, трактористкою: більшість чоловіків забрала війна, тому доводилось працювати і за двох, і за трьох.

З 1957 року по 1966 рік працювала дояркою в колгоспі імені Жданова. З 1967 року по 1983 рік в тому ж колгоспі працювала завідуючою свиноферми. Усюди було важко але, маючи цілеспрямований характер, будучи справедливою і вимогливою, в першу чергу до себе, Ніна Олександрівна впевнено виконувала усі поставлені завдання, досягала найкращих результатів.

З року в рік колектив очолюваний Ніною Русіною досягав нових успіхів, був прикладом для інших. У 60-х – 70-х роках колектив давав найвищу "доважку" в районі, свині набирали по 470-500 г ваги на добу. У 1966 році Ніна Русіна була першою по надоях – від кожної корови отримувала по 4700 л молока на рік.

У 1981 році Ніна Русіна пішла на заслужений відпочинок. Однак довго без праці не змогла і знову повернулась у колгосп. 1996 року завершила свою трудову діяльність.

Держава високо оцінила працю Ніни Олександрівни нагородивши її двома орденами Леніна, орденом Жовтневої Революції. У 1971 році Ніна Олександрівна Русіна удостоєна звання Героя Соціалістичної Праці за вагомі особисті здобутки у праці.

Ніна Олександрівна обиралась делегатом ХХІІ з'їзду компартії України, XXIV і XXV з'їздів КПРС, ІІІ Всеукраїнського з'їзду колгоспників, протягом багатьох років активно працювала у виборних органах районної ради, їй присвоєно звання "Почесний громадянин міста Старокостянтинова".

Ніна Олександрівна Русіна – невід'ємна частина історії нашого краю, вічна трудівниця, жінка, мати, бабуся, прабабуся. Порядність, чесність, справедливість, комунікабельність, доброта Ніни Русіної завжди викликали симпатію і довіру з боку людей.

Старокостянтинівська районна державна адміністрація приносить глибокі співчуття рідним та близьким з приводу непоправної втрати. Світла пам’ять про Русіну Ніну Олександрівну назавжди залишиться з нами.

Пошук
До уваги громадян
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Офіцери і солдати реактивного дивізіону 18-ї омсбр з Чечні від Криму до Донбасу Упізнано військовослужбовців реактивного дивізіону 18-ї окремої мотострілкової бригади (в / ч 27777, Ханкала / Калиновська, з 2017 року переформована в 71-й МСП відновленої 42й дивізії) , які брали участь в боях на території України.

Переглянути детальну інформацію

Електронний каталог соціальних послуг Старокостянтинівського району

Переглянути детальну інформацію

Правила охорони електричних мереж

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Квітень 2018    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
Погода