Світлої пам'яті Русіної Ніни Олександрівни

Світлої пам'яті Русіної Ніни Олександрівни

10 квітня 2018 року / 277 переглядів

Старокостянтинівська районна державна адміністрація з глибоким сумом повідомляє, що на 94-му році життя пішла у вічність Герой Соціалістичної Праці Русіна Ніна Олександрівна.

Великий життєвий та трудовий шлях пройшла Ніна Олександрівна. Народилась 20 березня 1925 року у м.Старокостянтинові. У 1941 році закінчила школу №3. По війні працювала в ланці на буряках, трактористкою: більшість чоловіків забрала війна, тому доводилось працювати і за двох, і за трьох.

З 1957 року по 1966 рік працювала дояркою в колгоспі імені Жданова. З 1967 року по 1983 рік в тому ж колгоспі працювала завідуючою свиноферми. Усюди було важко але, маючи цілеспрямований характер, будучи справедливою і вимогливою, в першу чергу до себе, Ніна Олександрівна впевнено виконувала усі поставлені завдання, досягала найкращих результатів.

З року в рік колектив очолюваний Ніною Русіною досягав нових успіхів, був прикладом для інших. У 60-х – 70-х роках колектив давав найвищу "доважку" в районі, свині набирали по 470-500 г ваги на добу. У 1966 році Ніна Русіна була першою по надоях – від кожної корови отримувала по 4700 л молока на рік.

У 1981 році Ніна Русіна пішла на заслужений відпочинок. Однак довго без праці не змогла і знову повернулась у колгосп. 1996 року завершила свою трудову діяльність.

Держава високо оцінила працю Ніни Олександрівни нагородивши її двома орденами Леніна, орденом Жовтневої Революції. У 1971 році Ніна Олександрівна Русіна удостоєна звання Героя Соціалістичної Праці за вагомі особисті здобутки у праці.

Ніна Олександрівна обиралась делегатом ХХІІ з'їзду компартії України, XXIV і XXV з'їздів КПРС, ІІІ Всеукраїнського з'їзду колгоспників, протягом багатьох років активно працювала у виборних органах районної ради, їй присвоєно звання "Почесний громадянин міста Старокостянтинова".

Ніна Олександрівна Русіна – невід'ємна частина історії нашого краю, вічна трудівниця, жінка, мати, бабуся, прабабуся. Порядність, чесність, справедливість, комунікабельність, доброта Ніни Русіної завжди викликали симпатію і довіру з боку людей.

Старокостянтинівська районна державна адміністрація приносить глибокі співчуття рідним та близьким з приводу непоправної втрати. Світла пам’ять про Русіну Ніну Олександрівну назавжди залишиться з нами.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Грудень 2018    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Погода