Голова районної державної адміністрації провів робочу зустріч з волонтером Корпусу Миру США в Україні

Голова районної державної адміністрації провів робочу зустріч з волонтером Корпусу Миру США в Україні

10 квітня 2018 року / 610 переглядів

Голова районної державної адміністрації Сергій Фесун провів робочу зустріч із волонтером Корпусу Миру США в Україні Ліамом Фораном та головою громадської організації "Старокостянтинів небайдужий" Сергієм Пікулею.

Завдяки зусиллям активістів ГО "Старокостянтинів небайдужий" вперше в історії Старокостянтинівщини тут 2 роки поспіль працюватиме волонтер Корпусу Миру. За словами Ліама Форана основний напрям його роботи стосуватиметься розвитку громади.

Волонтер Корпусу Миру розповів очільнику району про завдання своєї організації та власну місію на Старокостянтинівщині. З 1992 року в Корпусі Миру в Україні працювало понад 3000 чоловік, наразі на службі знаходиться 318 волонтерів. Сектори, в яких працюють волонтери в Україні – це розвиток громад, освіта та молодіжний розвиток. Разом із громадськими активістами Старокостянтинівщини волонтер зі США працюватиме над створенням нових можливостей для розвитку громади, реалізацією суспільно-корисних громадських проектів, сприятиме розвитку волонтерського руху, збереженню української культури та розвитку туристичного бізнесу, навчатиме ділової англійської мови учнівську молодоь.

Під час зустрічі Сергій Фесун зазначив, що влада району зацікавлена у всіх питаннях, що стосуються розвитку громади. Робота Ліама Форана, на думку очільника району, є важливою та має стосуватися не лише міста, а й району. Влада зацікавлена у ініціативній та активній громадськості, адже спільними зусиллями вдасться досягнути кращих результатів розвитку територій та життя громадян. Голова райдержадміністрації обговорив із громадськими активістами питання реалізації природоохоронних, екологічних проектів, проведення зустрічей із учнями району задля їх поглибленого вивчення англійської мови, обміну досвідом із волонтером Корпусу Миру та розвитку пластунського руху в районі.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Грудень 2018    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Погода