Голова районної державної адміністрації провів робочу зустріч з волонтером Корпусу Миру США в Україні

Голова районної державної адміністрації провів робочу зустріч з волонтером Корпусу Миру США в Україні

10 квітня 2018 року / 490 переглядів

Голова районної державної адміністрації Сергій Фесун провів робочу зустріч із волонтером Корпусу Миру США в Україні Ліамом Фораном та головою громадської організації "Старокостянтинів небайдужий" Сергієм Пікулею.

Завдяки зусиллям активістів ГО "Старокостянтинів небайдужий" вперше в історії Старокостянтинівщини тут 2 роки поспіль працюватиме волонтер Корпусу Миру. За словами Ліама Форана основний напрям його роботи стосуватиметься розвитку громади.

Волонтер Корпусу Миру розповів очільнику району про завдання своєї організації та власну місію на Старокостянтинівщині. З 1992 року в Корпусі Миру в Україні працювало понад 3000 чоловік, наразі на службі знаходиться 318 волонтерів. Сектори, в яких працюють волонтери в Україні – це розвиток громад, освіта та молодіжний розвиток. Разом із громадськими активістами Старокостянтинівщини волонтер зі США працюватиме над створенням нових можливостей для розвитку громади, реалізацією суспільно-корисних громадських проектів, сприятиме розвитку волонтерського руху, збереженню української культури та розвитку туристичного бізнесу, навчатиме ділової англійської мови учнівську молодоь.

Під час зустрічі Сергій Фесун зазначив, що влада району зацікавлена у всіх питаннях, що стосуються розвитку громади. Робота Ліама Форана, на думку очільника району, є важливою та має стосуватися не лише міста, а й району. Влада зацікавлена у ініціативній та активній громадськості, адже спільними зусиллями вдасться досягнути кращих результатів розвитку територій та життя громадян. Голова райдержадміністрації обговорив із громадськими активістами питання реалізації природоохоронних, екологічних проектів, проведення зустрічей із учнями району задля їх поглибленого вивчення англійської мови, обміну досвідом із волонтером Корпусу Миру та розвитку пластунського руху в районі.

Пошук
До уваги громадян
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Офіцери і солдати реактивного дивізіону 18-ї омсбр з Чечні від Криму до Донбасу Упізнано військовослужбовців реактивного дивізіону 18-ї окремої мотострілкової бригади (в / ч 27777, Ханкала / Калиновська, з 2017 року переформована в 71-й МСП відновленої 42й дивізії) , які брали участь в боях на території України.

Переглянути детальну інформацію

Електронний каталог соціальних послуг Старокостянтинівського району

Переглянути детальну інформацію

Правила охорони електричних мереж

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Квітень 2018    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
Погода