За ініціативи Сергія Фесуна розпочато відродження шкільних плодових садів

За ініціативи Сергія Фесуна розпочато відродження шкільних плодових садів

6 квітня 2018 року / 327 переглядів

За ініціативи голови районної державної адміністрації Сергія Фесуна у навчальних закладах Старокостянтинівщини розпочато акцію "Відродимо шкільний сад разом", метою якого є відновлення шкільних плодових садів.

Проведення акції заплановано на 2018 рік у два етапи – весняний та осінній. Фінансуватиметься проект за кошти районного бюджету.

Так, 5 квітня у навчальних закладах району було висаджено понад 500 дворічних саджанців яблуні зимових сортів. Голова районної державної адміністрації Сергій Фесун разом із заступниками Олегом Борикіном та Людмилою Гнатюк власноруч долучились до початку реалізації цього проекту у Воронковецькій, Григорівській та Миролюбненській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

За словами керівників навчальних закладів району сьогодні відродження плодових садів у школах є актуальним питанням, адже це сприятиме підвищенню ефективності роботи на учнівських навчально-дослідних земельних ділянках, створить умови для підготовки школярів до активної професійної самореалізації, покращить рівень трудового виховання, а деяким учням дозволить зробити в майбутньому усвідомлений вибір професії. Також, наявність власних садів дасть змогу навчальним закладам району забезпечувати себе екологічно чистими фруктами та покращить естетичний вигляд пришкільних ділянок.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Грудень 2018    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Погода