За ініціативи Сергія Фесуна розпочато відродження шкільних плодових садів

За ініціативи Сергія Фесуна розпочато відродження шкільних плодових садів

6 квітня 2018 року / 202 переглядів

За ініціативи голови районної державної адміністрації Сергія Фесуна у навчальних закладах Старокостянтинівщини розпочато акцію "Відродимо шкільний сад разом", метою якого є відновлення шкільних плодових садів.

Проведення акції заплановано на 2018 рік у два етапи – весняний та осінній. Фінансуватиметься проект за кошти районного бюджету.

Так, 5 квітня у навчальних закладах району було висаджено понад 500 дворічних саджанців яблуні зимових сортів. Голова районної державної адміністрації Сергій Фесун разом із заступниками Олегом Борикіном та Людмилою Гнатюк власноруч долучились до початку реалізації цього проекту у Воронковецькій, Григорівській та Миролюбненській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

За словами керівників навчальних закладів району сьогодні відродження плодових садів у школах є актуальним питанням, адже це сприятиме підвищенню ефективності роботи на учнівських навчально-дослідних земельних ділянках, створить умови для підготовки школярів до активної професійної самореалізації, покращить рівень трудового виховання, а деяким учням дозволить зробити в майбутньому усвідомлений вибір професії. Також, наявність власних садів дасть змогу навчальним закладам району забезпечувати себе екологічно чистими фруктами та покращить естетичний вигляд пришкільних ділянок.

Пошук
До уваги громадян
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Офіцери і солдати реактивного дивізіону 18-ї омсбр з Чечні від Криму до Донбасу Упізнано військовослужбовців реактивного дивізіону 18-ї окремої мотострілкової бригади (в / ч 27777, Ханкала / Калиновська, з 2017 року переформована в 71-й МСП відновленої 42й дивізії) , які брали участь в боях на території України.

Переглянути детальну інформацію

Електронний каталог соціальних послуг Старокостянтинівського району

Переглянути детальну інформацію

Правила охорони електричних мереж

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Квітень 2018    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
Погода