Семінар - навчання водіїв шкільних автобусів

Семінар - навчання водіїв шкільних автобусів

4 квітня 2018 року / 209 переглядів

У 2017 році на законодавчому рівні прийнято низку нормативно-правових актів з питань забезпечення безпеки дорожнього руху. Так, внесено зміни до Правил дорожнього руху, які передбачають надання переваги в русі на нерегульованих перехрестях де організовано круговий рух транспортними засобами, які рухаються по колу, зменшення максимально дозволеної швидкості транспортних засобів у населених пунктах до 50 км/год., а також посилено відповідальність за паркування, зупинку, стоянку транспортних засобів у місцях, призначених для осіб з інвалідністю.

З метою проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи при впровадженні зазначених змін у сфері безпеки дорожнього руху 4 квітня 2018 року спеціалістами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації за участі представника Старокостянтинівського відділу поліції головного управління національної поліції в Хмельницькій області проведено семінар-навчання водіїв шкільних автобусів.

Також, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Сергій Чернега наголосив на важливості питання належного виконання посадових обов'язків водіїв та відповідальності у разі їх порушення.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Грудень 2018    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Погода