Відбулось розширене засідання колегії районної державної адміністрації

Відбулось розширене засідання колегії районної державної адміністрації

2 квітня 2018 року / 421 переглядів

30 березня голова районної державної адміністрації Сергій Фесун провів роширене засідання колегії райдержадміністрації.

На порядку денному розширеного засідання колегії розглянуто 4 питання:

  1. Про організаторську роботу управління агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів райдержадміністрації в питаннях проведення комплексу весняно-польових робіт.
  2. Про стан підвищення рівня заробітної плати та легалізації трудових відносин в районі.
  3. Про стан розроблення та оновлення містобудівної документації на території району.
  4. Про план роботи районної державної адміністрації на ІІ квартал 2018 року.

По першому питанню виступив начальник управління агропромислового розвитку, екології та природніх ресурсів райдержадміністрації Володимир Бурлаков. У своєму виступі доповідач зазначив, що сільськогосподарським підприємствам району весною поточного року необхідно своєчасно і якісно виконати значний об’єм робіт по догляду за озимими зерновими культурами і озимим ріпаком на площі понад 15,0 тис га, провести посів ярих культур на площі 51,8 тис. га, з яких зернові культури займатимуть 25,3 тис. га, технічні – 25,2 тис.га, кормові – 1,3 тис.га, картопля і овочі – 90 га.

З метою недопущення зменшення обсягу виробництва зерна управлінням агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів проведено уточнення структури посівних площ в агроформуваннях району на 2018 рік у відповідності з нормативами оптимального співвідношення культур та розроблено план проведення комплексу весняно-польових робіт. Особлива увага звернута на зернові культури, які займатимуть 36,8 тис.га, або 54% в структурі посівних площ.

Працівниками управління проводився контроль закупівлі сільськогосподарськими підприємствами засобів захисту рослин, тому що всі сучасні технології передбачають застосування їх під час вирощування культур. У 2018 році прогнозується внесення пестицидів на площу 64,0 тис.га в кількості 179,2 тонни.

Для організованого та якісного проведення комплексу весняно-польових робіт сільськогосподарськими підприємствами відремонтовано і укомплектовано в повному обсязі сільськогосподарську техніку та обладнання: 350 тракторів, 190 культиваторів, 175 сівалок, 120 плугів, 67 дискові борони. Забезпеченість технікою для проведення комплексу весняно-польових робіт становить 100% до потреби.

Погодні умови, які склалися на даний час, дещо не сприяють масовому проведенню весняно-польових робіт. У районі розпочато роботи по підживленню озимих культур та ріпаку. Станом на 22.03.2018 року на всій площі озимих зернових та ріпаку проведено перше підживлення азотними добривами та внесено близько 3,0 тис.тонн аміачної селітри (близько 200 кг на гектар).

Досить організовано і якісно провели перше підживлення озимих і ріпаку ТОВ "Енселко-Агро" с.Сахнівці, ТОВ "Агро-ОРМС" с.Яремичі, СГК "Решнівецький" с.Решнівка, ТОВ "Агро Стар 2006" с.Сербинівка, СТОВ "Новий шлях" с.Ілляшівка, ФГ "Верховина" с.Верхняки, ФГ "Династія" с. Йосипівка та ряд інших.

Своєчасна і якісна підготовка до проведення комплексу весняно-польових робіт у 2018 році є запорукою успіху їх проведення в оптимальні агротехнічні терміни та отримання запланованих обсягів виробництва сільськогосподарської продукції. Для своєчасного і якісного проведення комплексу весняно-польових робіт управління агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів і надалі буде проводити моніторинг забезпечення господарств матеріальними ресурсами (паливно-мастильними матеріалами, мінеральними добривами, насінням, пестицидами), а також надаватиме практичну та методичну допомогу агроформуванням району для завершення весняного комплексу робіт в оптимальні терміни та отримання високого врожаю.

Під час розгляду даного питання голова районної державної адміністрації Сергій Фесун, з метою виконання вимог чинного законодавства щодо захисту екології та природніх ресурсів, дав доручення Володимиру Бурлакову щодо моніторингу дотримання норм внесення пестицидів у грунт та забезпечення збереження природоохоронних зон р.Случ при обробітку землі агроформуваннями району.

По другому питанню порядку денного засідання колегії "Про стан підвищення рівня заробітної плати та легалізації трудових відносин в районі" слово для виступу надавалось начальнику управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Любов Бондар, яка відзначила, що у районі спостерігається тенденція щодо постійного зростання заробітної плати.

Так, середній розмір заробітної плати штатних працівників на підприємствах Старокостянтинівського району у грудні 2017 року становив 8125,4 грн., що більше ніж у двічі перевищив розмір мінімальної заробітної плати. У порівнянні із січнем 2017 року розмір заробітної плати збільшився на 57%. Згідно статистичних даних за 4 квартал минулого року середня заробітна плата становила 7222 грн, що більше середньо обласного показника на 539 грн., та за рівнем заробітної плати район посів 2 місце по області.

Найвищий рівень оплати праці в лютому спостерігався у сільському господарстві (7465,8 грн.), промисловості (7215,2 грн.) та освіті (5945,0 грн.). Найнижчий рівень в охороні здоров’я (3909 грн.).

У січні 2018 року управлінням соціального захисту населення проведено моніторинг зайнятості штатних працівників установ соціальної сфери, який показав, що протягом року переведення працівників на неповні ставки не здійснювались.

Протягом 2017 року на підприємствах, установах та організаціях всіх форм власності району заборгованість з виплати заробітної плати була відсутня. Проте за статистичними даними на 01 лютого 2018 року зафіксовано заборгованість із виплати заробітної плати на підприємстві-банкруті АЗАТ "Вікторія" с.Зеленці в розмірі 2,4 тис. грн.

Щомісячно проводиться контроль за станом підвищення розміру середньої заробітної плати на суб’єктах господарювання, керівників яких було заслухано на засіданнях робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення.

Голова районної державної адміністрації Сергій Фесун наголосив на важливості питання офіційного працевлаштування громадян. Очільник району дав дручення начальнику управління соціального захисту населення Любов Бондар спільно із працівниками об'єднаної податкової інспекції створити робочі групи з легалізації заробітньої плати у сільськогосподарських підприємствах району на період весняно-польових робіт.

По третьому питанню "Про стан розроблення та оновлення містобудівної документації на території району" доповідав заступник голови районної державної адміністрації Олег Борикін, який зазначив, що на виконання пункту 3.1 протоколу селекторної наради Мінрегіону України від 14.03.2013 року №2 щодо актуалізації наявної містобудівної документації на місцевому рівні до 01.05.2013 року рішеннями сесій сільських рад генеральні плани всіх населених пунктів району актуалізовано.

Рішенням восьмої сесії Старокостянтинівської районної ради від 22.12.2011 року №6 затверджена Програма з розробки містобудівної документації у Старокостянтинівському районі на період 2012-2014 роки.

Державним науково-виробничим підприємством "Геосистема" виконано роботи з оновлення і створення цифрової векторної карти території Старокостянтинівського району масштабу 1:25000 в УСК-2000, на що з районного та сільських бюджетів спрямовано 119,3 тис.грн.

Державним підприємством Український державний науково-дослідний інститут проектування міст "Діпромісто" імені Ю.М.Білоконя згідно договору №163-01-2012 від 27.12.2012 року розроблена Схема планування території Старокостянтинівського району, загальна вартість 256,5 тис. грн.

На виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 31.01.2014 року №24/2014-р Схема планування представлена для погодження на обласну містобудівну раду при відділі архітектури та містобудування ОДА (протокол погодження від 19.11.2014 року).

Станом на 01.03.2018 року 26 сільських рад заключили угоди з проектними організаціями на проведення топографічної зйомки та виготовлення генеральних планів населених пунктів. Наразі відсутня містобудівна документація населених пунктів і не розпочато проектні роботи на території Коржівської, Немиринецької, Радківської, Самчиківської сільських рад.

Голова районної державної адміністрації зазначив, що питання виготовлення містобудівної документації населених пунктів району неодноразово розглядалось на колегіях райдержадміністрації та оперативних нарадах, однак ряд сільських голів не розпочали діяльність у цьому напрямку. Сергій Фесун дав доручення у місячний термін розпочати відповідні проектні роботи головам вищевказаних сільських рад.

Питання порядку денного "Про план роботи районної державної адміністрації на ІІ квартал 2018 року" прийнято без змін та доповнень одноголосно.

Під час підведення підсумків розширеного засідання колегії районної державної адміністрації Сергій Фесун звернув увагу сільських голів на необхідності забезпечення належного рівня благоустрою населених пунктів району до Великодня, дотримання фінансово-бюджетної дисципліни, графіку роботи працівниками виконавчих комітетів сільських рад та посиленої роботи із збільшення податкових надходжень до бюджетів усіх рівнів.

Особливу увагу присутніх Сергій Фесун звернув на виконання доручення прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана органам місцевого самоврядування та відповідним державним органам щодо перевірки норм протипожежної безпеки у закладах з масовим перебуванням людей. Голова районної державної адміністрації зазначив, що наразі створена та розпочала свою роботу робоча група із перевірки норм протипожежної безпеки у районі.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Березень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Погода