земельний податок – основне джерело наповнення бюджетів сільських рад

земельний податок – основне джерело наповнення бюджетів сільських рад

28 березня 2018 року / 354 переглядів

Голова районної державної адміністрації Сергій Фесун провів робочу нараду із сільськими головами. В робочій нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Олег Борикін, начальник Старокостянтинівського відділення ОДПІ Марія Коломієць, заступник керівника апарату районної державної адміністрації Володимир Сідлецький.

На нараді розглянули питання встановлення ставок орендної плати за землю, яка знаходиться поза межами населених пунктів, питання плати за земельні ділянки під сільськогосподарськими дворами та обговорили питання благоустрою сільських територій.

В ході роботи було звернено увагу сільських голів на необхідність негайно провести ревізію земельних ресурсів на підвідомчих територіях. Наголошено, що усі земельні ділянки мають оброблятися згідно договорів оренди, адже земельний податок – це основне джерело наповнення бюджетів сільських рад, а відтак – запорука успішного розвитку територій. Сільський голова має слідкувати щоб вчасно та в повному обсязі сплачувалися податки згідно чинного законодавства. Сільським радам рекомендовано встановити ставку податку за земельні ділянки, розташовані за межами населених пунктів, у розмірі від 2 до 5 відсотків від нормативної грошової оцінки ріллі.

У зв’язку із наближенням Великодніх свят Сергій Фесун закликав сільських голів відповідально поставитися до питання упорядкування територій сільських рад. Зокрема пришвидшити роботи із прибирання кладовищ, розчистки вулиць та придорожніх смуг.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Березень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Погода