земельний податок – основне джерело наповнення бюджетів сільських рад

земельний податок – основне джерело наповнення бюджетів сільських рад

28 березня 2018 року / 690 переглядів

Голова районної державної адміністрації Сергій Фесун провів робочу нараду із сільськими головами. В робочій нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Олег Борикін, начальник Старокостянтинівського відділення ОДПІ Марія Коломієць, заступник керівника апарату районної державної адміністрації Володимир Сідлецький.

На нараді розглянули питання встановлення ставок орендної плати за землю, яка знаходиться поза межами населених пунктів, питання плати за земельні ділянки під сільськогосподарськими дворами та обговорили питання благоустрою сільських територій.

В ході роботи було звернено увагу сільських голів на необхідність негайно провести ревізію земельних ресурсів на підвідомчих територіях. Наголошено, що усі земельні ділянки мають оброблятися згідно договорів оренди, адже земельний податок – це основне джерело наповнення бюджетів сільських рад, а відтак – запорука успішного розвитку територій. Сільський голова має слідкувати щоб вчасно та в повному обсязі сплачувалися податки згідно чинного законодавства. Сільським радам рекомендовано встановити ставку податку за земельні ділянки, розташовані за межами населених пунктів, у розмірі від 2 до 5 відсотків від нормативної грошової оцінки ріллі.

У зв’язку із наближенням Великодніх свят Сергій Фесун закликав сільських голів відповідально поставитися до питання упорядкування територій сільських рад. Зокрема пришвидшити роботи із прибирання кладовищ, розчистки вулиць та придорожніх смуг.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Серпень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Погода
Архів
Серпень 2020 (3)
Липень 2020 (51)
Червень 2020 (44)
Травень 2020 (58)
Квітень 2020 (77)
Березень 2020 (59)