відбулось засідання Координаційної ради з питань сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім'ї та протидії торгівлі людьми

відбулось засідання Координаційної ради з питань сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім'ї та протидії торгівлі людьми

23 березня 2018 року / 1 841 переглядів

22 березня 2018 року під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Людмили Гнатюк відбулось засідання Координаційної ради з питань сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім'ї та протидії торгівлі людьми.

В ході роботи засідання розглянули питання про виконання Закону України "Про запобігання та протидію домашньому насильству", питання щодо сімей, в яких вчинено насильство та сімей, які перебувають на обліку, що потрапили в складні життєві обставини, та затвердженно план роботи Координаційної ради з питань сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидію насильству в сім'ї та протидії торгівлі людьми на 2018 рік.

За підсумками засідання було прийнято відповідні рішення.

В цілому з початку 2018 року управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації поставлено на облік 14 сімей, знято з обліку 16 сімей та внесено додаткову інформацію про повторні випадки вчинення насильства в 1 сім'ї. Станом на 21.03.2018 року в банку даних осіб, які постраждали від насильства в сім'ї, або існує реальна загроза його виникнення, перебуває 109 сімей. Дані сім’ї не залишаються поза увагою, фахівцями управління здійснюються обстеження з метою з’ясування обставин вчинення насильства. Жертви насильства направляються на консультації до психологів. Їм надають роз'яснювальну, психологічну допомогу. Протягом звітного періоду за вчинення насильства в сім’ї службою дільничних інспекторів поліції направлень для проходження корекційної програми не було.

В динаміці 2014 -2016 років спостерігається тенденція до зниження кількості сімей, які перебувають на обліку за фактом вчинення насильства в сім'ї. Зокрема у 2014 році на обліку перебувало 110 осіб, 2015 році -88, 2016 - 83, у 2017 відбулося зростання – 111сімей. Фахівцями постійно вживаються відповідні заходи для забезпечення своєчасного реагування та недопущення в сім'ях випадків насильства, проводяться спільні виїзди в сім'ї, складаються відповідні акти.

Особливо гострою залишається проблема насильства над дітьми. У 2017 році року зафіксовано 1 випадок насильства над дитиною у Самчиківській сільській раді. По даному факту відбувся спільний виїзд дані рекомендації та запропоновано психологічну допомогу. Батько був направлений на корекційну програму, яку пройшов у повному обсязі.

Найбільше випадків вчинення насильства в сім’ї зафіксовано в Самчиківській(12) Сахновецькій (10), Староостропільській (10), Миролюбненській(8) сільських радах. По одному факту вчинення насильства зафіксовано в Губчанській, Іршиківській, Веснянській, Волиця-Керекешинскій сільських радах. Жодного випадку скоєння насилля в сім’ї не зафіксовано в Вербородинській, Капустинській, Решнівецькій, Стецьківській, Ілляшівській та Чорнянських сільських радах.

Перешкоджає та ускладнює розв’язання проблеми виникнення насильства в сім’ї небажання розголошувати її поза межами родини, страх перед стороннім осудом. Подолати проблему можливо лише об’єднавши зусилля усіх соціальних партнерів: органів місцевого самоврядування, соціальних служб, освітніх та медичних закладів.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Серпень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Погода
Архів
Серпень 2020 (15)
Липень 2020 (51)
Червень 2020 (44)
Травень 2020 (58)
Квітень 2020 (77)
Березень 2020 (59)