Сергій Фесун: закон один для всіх

Сергій Фесун: закон один для всіх

20 березня 2018 року / 769 переглядів

19 березня голова районної державної адміністрації Сергій Фесун провів робочу зустріч із керівниками агроформувань, які здійснюють свою діяльність на території Староостропільської сільської ради. Під час зустрічі обговорено питання легалізації оренди паїв у громадян окремими недобросовісними аграріями та ставок орендної плати за землю.

В обговоренні даних питань взяли участь начальник агропромислового розвитку райдержадміністрації Володимир Бурлаков, головний спеціаліст з юридичного обслуговування відділу фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку управління агропромислового розвитку райдерж-адміністрації Тетяна Остапчук, начальник Старокостянтинівського відділення Красилівської ОДПІ ГУ ДФС Марія Коломієць, Староостропільський сільський голова Лідія Вакалюк, голови фермерських господарств "Огреба О.В." Катерина Огреба, "Петреченко і К" Микола Петреченко, "Мазуркевич Ф.Г." Феоктист Мазуркевич та "Білан О.І." Олена Іваніцька.

Розпочинаючи нараду Сергій Фесун зазначив, що на зустріч прибули лише ті аграрії, які здійснюють господарську діяльність у правовому полі. Підприємці, які ведуть свою діяльність недобросовісно нараду проігнорували і не прибули на зібрання. Очільник району висловив вдячність присутнім за дотримання норм чинного законодавства України, наповнення бюджетів усіх рівнів та свідому громадянську позицію.

Далі голова районної державної адміністрації провів аналіз сплати податків суб'єктами господарювання. Так, за 2017 рік агроформуваннями, які здійснюють свою діяльність на території Староостропільської сільської ради сплочено податків, зборів та єдиного соціального внеску з розрахунку на 1 га:

  • ФГ "Огреба О.В." (в обробітку 343 га) – 3,35 тис. грн.;
  • ФГ "Петреченко і К" (в обробітку 553 га) – 2,7 тис. грн.;
  • ФГ "Мазуркевич Ф.Г." (в обробітку 84 га) – 2,37 тис.грн;
  • ФГ "Андріївське плюс" (в обробітку 96 га) – 2,17 тис. грн.;
  • ФГ "Білан О.І." (в обробітку 55 га) – 1,0 тис. грн.

Поряд з тим є ряд "бізнесменів", в яких податкова сплата вкрай мізерна:

  • ФОП "Рузич О.П." (в обробітку 39 га) – 0,45 тис. грн.;
  • ФОП "Отвага О.М." (в обробітку 160 га) – 0,17 тис. грн.

Сергій Фесун також акцентував увагу на тому, що понад 500 га земель, які входять до складу Староостропільської сільської ради, використовуються без офіційно укладених та зареєстрованих договорів оренди. Очільник району зазначив, що відповідно до ст.206 Земельного кодексу України використання землі є платним. Тому, усі землекористувачі які самостійно обробляють земельні ділянки повинні сплачувати земельний податок. Ті, які отримали земельні ділянки, але не проводять господарську діяльність відповідно до Закону України "Про оренду землі", повинні укласти договора земельних ділянок з підприємствами, які дійсно використовують земельні ділянки в господарській діяльності.

Підводячи підсумки робочої зустрічі голова районної державної адміністрації Сергій Фесун наголосив на необхідності подолання на території окремих сільських рад практики "тіньової оренди землі" та несплати земельного податку. Впершу чергу це стосується і самих громадян, які без укладання договорів надають свою землю в оренду за плату у конверті. Такі громадяни не усвідомлюють, що своїми діями зменшують надходження до місцевого бюджету, а це – нестача коштів на ремонт доріг, утримання закладів соціальної сфери, розвиток територій населених пунктів. Не сплочується і військовий збір, який є вкрай необхідним для нашої армії. "Усі мають бути в однакових умовах і вести свою діяльність відповідно до чинного законодавства. Закон один для всіх", – зазначив Сергій Фесун.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію

ГО "Донбас СОС" безкоштовна "гаряча лінія" 0-800-309-110

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Липень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Погода
Архів
Липень 2020 (12)
Червень 2020 (44)
Травень 2020 (58)
Квітень 2020 (77)
Березень 2020 (59)
Лютий 2020 (19)