Виїзний прийом громадян у Радковецькій сільській раді

Виїзний прийом громадян у Радковецькій сільській раді

16 березня 2018 року / 695 переглядів

Заступник голови районної державної адміністрації Людмила Гнатюк провела виїзний прийом громадян у Радковецькій сільській раді. На прийом до Людмили Григорівни звернулись 8 громадян з проханням вирішити нагальні проблеми різного характеру. Серед основних питань, які наразі турбують жителів громади, є порядок та умови надання дотацій на ВРХ, закупівельна ціна на молоко від підсобних господарств, створення селянських молочних кооперативів, плата за оренду земельних паїв, отримання землі в оренду, нарахування доплат пенсіонерам дітям війни, зміна розкладу руху автобуса відповідно до потреб жителів громади.

Ряд питань було роз'яснено громадянам під час прийому. Окремі питання, які потребують додаткового вивчення, Людмила Гнатюк взяла під особистий контроль, пообіцявши допомогти у їх вирішенні.

Під час робочого візиту до сільської ради Людмила Гнатюк відвідала Радковецький НВК де навчається 49 учнів. Під час спілкування із директором навчального закладу Людмилою Гуцалюк заступник голови райдержадміністрації обговорила питання роботи харчоблоку, забезпечення продуктами харчування та дотримання температурного режиму у навчальних класах. Нразі із 49 учнів школи харчуванням охоплено 33 дитини, з них безкоштовно харчуються 22 учні 1-4 класів та 4 учні старших класів. Загалом ціна за харчування складає 10,5 грн. в день. Також, директор школи зазначила, що завдяки ініціативі та зусиллям влади району в особі голови районної державної адміністрації Сергія Фесуна у минулому році встановлено сучасну твердопаливну котельню, що дало змогу в опалювальний період 2017-2018 років забезпечити належний температурний режим у навчальному закладі та значну економію бюджетних коштів.

У приміщенні Радковецького НВК діє дошкільний навчальний заклад, де навчаються 16 дітей. Також, тут розміщено бібліотеку відділу культури, національностей, релігії та туризму райдержадміністрації. Бібліотечний фонд складає 5300 книг, зареєстровано 670 читачів, працює онлайн-бібліотека. У 2018 році бібліотечний фонд уже поповнено на 46 книг.

Людмила Гнатюк також перевірила роботу ФАПів у с.Радківці та с.Жабче. Під час спілкування із завідувачами медичних установ заступник голови райдержадміністрації ознайомилась із забезпеченням лікарськими засобами, медичним обладнанням та дровами. Так, ФАПи повінстю забезпечені усім необхідним. З сільського бюджету на придбання медикаментів у 2017 році додатково виділено 30 тис. грн. На сьогодні вартість медичних засобів на одного жителя складає 21,7 грн. Радковецький ФАП обладнано новітньою фізіо-терапевтичною апаратурою.

Приміщення ФАПу у с.Демківці наразі перебуває в аварійному стані. Тому за ініціативи голови райдержадміністрації Сергія Фесуна вирішено перемістити медичну установу в інше приміщення. У першому півріччі 2018 року планується розпочати ремонтно-будівельні роботи із реконструкції приміщення під фельдшерсько-акушерський пункт.

Також, Людмила Гнатюк відвідала будинки культури у с.Радківці, де проводиться ремонт підлоги, та у с.Жабче, який розпочав роботу у цьому році.

Спільно із представниками спеціалізованих служб району Людмила Гнатюк перевірила стан водопостачання. Загалом по сільській раді знаходиться 15 криниць загального користування, усі перебувають у належному санітарному стані. Діючих водогонів на території сільської ради немає, окрім локального водогону, який обслуговує Радковецький НВК. За словами сільського голови у перспективі планується реконструкція та відновлення водогону у с.Жабче.

Під час робочої поїздки до Радковецької сільської ради Людмила Гнатюк також обговорила із сільським головою ряд питань щодо соціально-економічного розвитку підлеглої території та стан виконання пріоритетних завдань на 2018 рік.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Жовтень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Погода
Архів
Жовтень 2020 (27)
Вересень 2020 (30)
Серпень 2020 (34)
Липень 2020 (51)
Червень 2020 (44)
Травень 2020 (58)