Сергій Фесун провів зустріч із представниками сільськогосподарських підприємств

Сергій Фесун провів зустріч із представниками сільськогосподарських підприємств

13 березня 2018 року / 136 переглядів

Голова районної державної адміністрації Сергій Фесун провів зустріч із представниками ряду сільськогосподарських підприємств, які здійснюють сільськогосподарську діяльність на території району. Зокрема головою правління СГК «Решнівецький» Гальомою Василем Володимировичем, директором ТОВ «Агро Стар 2006» Демихіним Василем Володимировичем, головою фермерського господарства «Верховина» Тарасюком Володимиром Петровичем, заступником голови правління, головним агрономом СГК ім.Щорса Дацюком Олександром Васильовичем, директором ТОВ «Ванден Агро» та «Думна Агро» Емануелем Ванденбрюваном та сільськими головами Ладигівської, Миролюбненської та Огіївської сільських рад.

В ході зустрічі обговорили питання розрахунків за користування земельними ділянками, виплати коштів за соціальними угодами. Говорили також і про обов’язки власників земельних ділянок щодо дотримання правил добросусідства передбачених Земельним Кодексом України, адже вагомою складовою розвитку земельних відносин на сучасному етапі є дотримання частин 2-4 ст. 13 ЗК України, де сказано, що при здійсненні своїх прав особа зобов'язана утримуватися від дій, які могли б порушити права інших осіб.

У підсумку сторони домовилися знаходити порозуміння та не допускати конфліктних ситуацій.

Голова районної державної адміністрації Сергій Фесун закликав присутніх до плідної співпраці, адже від успішної роботи працівників сільського господарства залежить добробут краян та динаміка розвитку району в цілому.

Пошук
До уваги громадян
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Офіцери і солдати реактивного дивізіону 18-ї омсбр з Чечні від Криму до Донбасу Упізнано військовослужбовців реактивного дивізіону 18-ї окремої мотострілкової бригади (в / ч 27777, Ханкала / Калиновська, з 2017 року переформована в 71-й МСП відновленої 42й дивізії) , які брали участь в боях на території України.

Переглянути детальну інформацію

Електронний каталог соціальних послуг Старокостянтинівського району

Переглянути детальну інформацію

Правила охорони електричних мереж

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Березень 2018    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Погода