На відшкодування витрат за перевезення пільгових категорій громадян виділено 475,0 тис. грн

На відшкодування витрат за перевезення пільгових категорій громадян виділено 475,0 тис. грн

12 березня 2018 року / 300 переглядів

Голова районної державної адміністрації Сергій Фесун провів робочу нараду з перевізниками, які обслуговують автобусні маршрути на території Старокостянтинівського району.

У нараді також взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Олег Борикін, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Любов Бондар, начальник Старокостянтинівської автостанції Василь Возний.

Головними питаннями, що розглядалися, були питання організації пасажирських перевезень населення Старокостянтинівського району, в тому числі пільгової категорії громадян, забезпечення безпеки руху, підвищення культури обслуговування водіїв автобусів тощо.

Наразі на території району працює 7 приватних перевізників, які обслуговують 18 приміських автобусних маршрутів загального користування. Перевізники здійснюють безкоштовні перевезення 26-ти категорій громадян, в тому числі пенсіонерів за віком. На здійснення відшкодування витрат перевізникам за перевезення пільгових категорій громадян на 2018 рік з районного бюджету виділено 475,0 тис. грн., до кінця року планується скоригувати дану суму відповідно до потреб перевізників.

Голова районної державної адміністрації наголосив, що влада району завжди відкрита до конструктивного діалогу та готова співпрацювати із перевізниками.

За підсумками наради Сергій Фесун дав доручення заступнику голови райдержадміністрації та начальникам управлінь і відділів, у компетенцію яких входить це питання, продовжити роботу щодо відпрацювання ефективного механізму відшкодування витрат перевізникам за перевезення пільгових категорій громадян та покращення роботи щодо обслуговування мешканців краю.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Листопад 2018    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Погода