Розвиток медицини – один із пріоритетів роботи влади району

Розвиток медицини – один із пріоритетів роботи влади району

6 березня 2018 року / 169 переглядів

5 березня голова районної державної адміністрації Сергій Фесун спільно із заступником голови райдержадміністрації Олегом Борикіном з робочим візитом відвідали Староостропільську амбулаторію загальної практики сімейної медицини.

Наразі, у рамках виконання програми соціально-економічного розвитку Старокостянтинівського району, розпочато ремонт приміщення медичної установи. Староостропільська АЗПСМ обслуговує 3610 громадян із 11 населених пунктів району. Амбулаторія діє на базі колишньої Староостропільської дільничної лікарні, яку було побудовано наприкінці 80-х років минулого століття. Сьогодні приміщення та комунікації амбулаторії потребують капітального ремонту.

Зокрема, планується капітально відремонтувати коридор медичної установи, санвузли, водопровід, систему каналізації, замінити внутрішні двері на металопластикові, провести ремонт кабінетів. На зазначені цілі з районного бюджету виділено 150 тис. грн.

Разом з тим, під час зустрічі голови районної державної адміністрації Сергія Фесуна із Староостропільським сільським головою Лідією Вакалюк та депутатом районної ради Миколою Петреченком обговорено питання щодо можливості залучення додаткових коштів з сільського бюджету й позабюджетних коштів на проведення будівельно-ремонтних робіт в амбулаторії.

"Покращення якості надання медичних послуг і надалі буде одним із пріоритетних напрямків роботи влади району", – зазначив Сергій Фесун.

Пошук
До уваги громадян
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Офіцери і солдати реактивного дивізіону 18-ї омсбр з Чечні від Криму до Донбасу Упізнано військовослужбовців реактивного дивізіону 18-ї окремої мотострілкової бригади (в / ч 27777, Ханкала / Калиновська, з 2017 року переформована в 71-й МСП відновленої 42й дивізії) , які брали участь в боях на території України.

Переглянути детальну інформацію

Електронний каталог соціальних послуг Старокостянтинівського району

Переглянути детальну інформацію

Правила охорони електричних мереж

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Березень 2018    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Погода