Розвиток медицини – один із пріоритетів роботи влади району

Розвиток медицини – один із пріоритетів роботи влади району

6 березня 2018 року / 980 переглядів

5 березня голова районної державної адміністрації Сергій Фесун спільно із заступником голови райдержадміністрації Олегом Борикіном з робочим візитом відвідали Староостропільську амбулаторію загальної практики сімейної медицини.

Наразі, у рамках виконання програми соціально-економічного розвитку Старокостянтинівського району, розпочато ремонт приміщення медичної установи. Староостропільська АЗПСМ обслуговує 3610 громадян із 11 населених пунктів району. Амбулаторія діє на базі колишньої Староостропільської дільничної лікарні, яку було побудовано наприкінці 80-х років минулого століття. Сьогодні приміщення та комунікації амбулаторії потребують капітального ремонту.

Зокрема, планується капітально відремонтувати коридор медичної установи, санвузли, водопровід, систему каналізації, замінити внутрішні двері на металопластикові, провести ремонт кабінетів. На зазначені цілі з районного бюджету виділено 150 тис. грн.

Разом з тим, під час зустрічі голови районної державної адміністрації Сергія Фесуна із Староостропільським сільським головою Лідією Вакалюк та депутатом районної ради Миколою Петреченком обговорено питання щодо можливості залучення додаткових коштів з сільського бюджету й позабюджетних коштів на проведення будівельно-ремонтних робіт в амбулаторії.

"Покращення якості надання медичних послуг і надалі буде одним із пріоритетних напрямків роботи влади району", – зазначив Сергій Фесун.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Жовтень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Погода
Архів
Жовтень 2020 (37)
Вересень 2020 (30)
Серпень 2020 (34)
Липень 2020 (51)
Червень 2020 (44)
Травень 2020 (58)