Сергій Фесун провів нараду з актуальних питань життєдіяльності району

Сергій Фесун провів нараду з актуальних питань життєдіяльності району

5 березня 2018 року / 258 переглядів

Сьогодні голова районної державної адміністрації Сергій Фесун провів щотижневу нараду із заступниками голови райдержадміністрації, начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації, окремими керівниками територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади з актуальних питань життєдіяльності району.

На нараді обговорено питання щодо розчищення сільських доріг від снігових заметів. Станом на 5 березня ускладнений проїзд було зафіксовано на дорогах у Немиринецькому та Радковецькому напрямках. На розчистку снігу по району залучено 15 одиниць техніки сільськогосподарських формувань, яка працювала за договорами із сільськими радами, та 6 одиниць техніки філії "Райавтодор". Наразі роботи по розчистці доріг до сільських населених пунктів тривають.

В ході роботи проаналізовано стан справ в галузях охорони здоров'я, освіти, культури, агропромислового комплексу.

Голова адміністрації наголосив, що у порівнянні з 2016 роком доходи загального фонду бюджету району 2017 року зросли, що дало змогу реалізувати чимало проектів спрямованих на покращення соціально-економічного становища краю. Висловив сподівання, що бюджет 2018 року буде не менш динамічним та вдасться реалізувати чимало важливих проектів, які уже сьогодні необхідно ретельно планувати. Зокрема, на минулій сесії районної ради затверджено запропоновані райдержадміністрацією зміни до районного бюджету, якими передбачено додатково виділити 13 млн.грн. на соціально-економічний розвиток району. Голова районної державної адміністрації Сергій Фесун вкотре наголосив розпорядникам посилити контроль за раціональним використанням цих коштів.

Мова йшла і про те, що в районі продовжується робота щодо реалізації інвестиційних проектів за кошти державного бюджету. А саме: утеплення фасаду будівлі районного центру культури ім. В.Ножки, капітальний ремонт стоматологічної поліклініки Старокостянтинівської центральної районної лікарні, капітальний ремонт приміщень харчоблоку, обіднього залу Самчиківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, капітальний ремонт приміщень корпусу №2 Бутовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів. Сергій Фесун дав доручення керівникам структурних підрозділів терміново переглянути проектно-кошторисну документацію на об’єкти, та привести її у відповідність до цінової політики на даний час.

Також в ході наради голова районної державної адміністрації підняв питання благоустрою населених пунктів, впорядкування кладовищ. Дав доручення керівнику апарату адміністрації координувати роботу в цьому напрямку.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Листопад 2018    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Погода